Vložit firmu zdarma

Stavebnictví

POTRUBÍ SEIDLER s.r.o. 91 %

28. října 52, Klimkovice - Václavovice, 74283

Společnost POTRUBÍ SEIDLER s.r.o. vznikla již v roce 2007. Zákazníkům poskytuje služby převážně v oblasti montáže potrubních médií, a to parovodů, horkovodů, plynovodů a vodovodů ve vysokých dimenzích. Zabývá se také montáží potrubí po technologických lávkách, dodávkou a montáží domovních výměníkových stanic.

HAN KARTONÁŽ, KRABICE, OBALY 91 %

Včelná 217/16, Děčín - Děčín X-Bělá, 40502

Naše společnost se zabývá zakázkovou výrobou a prodejem kartonových a papírových obalů. Vyrábíme krabice se saténovou výplní, na víno, na pizzu, s ochrannými rohy a další. Naším cílem je kvalita, spolehlivost a spokojenost zákazníka, a proto dbáme na profesionální přístup.

MOBILCENTRUM spol. s r.o. 91 %

Náves Svobody 35/47, Olomouc - Holice, 77900

Společnost MOBILCENTRUM spol. s r.o. sídlí v Olomouci a zabývá se prodejem, servisem a pronájmem stavebních strojů. Dále poskytuje služby v oblasti školení strojníků dle vyhlášky č. 77/1965 Sb.. Společnost je autorizovaným zástupcem značek Yanmar, ISUZU, Ammann a Sanko.

TRUHLÁŘSTVÍ 91 %

Jiráskova 1100/7, Kraslice - Kraslice, 35801

Naše firma se zabývá výrobou kuchyňských linek již od roku 2010. Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na kvalitu zpracování. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka. Rádi Vám pomůžeme s jakýmkoliv dotazem.

CHYTRESTAVENI.CZ 91 %

Úvoz 592/7, Svitavy - Lány, 56802

Společnost se zaměřuje na malo i velkoobchod stavebního materiálu za výhodné ceny. V nabídce naleznete kompletní sortiment materiálu potřebného na stavbách všech velikostí. Společnost si zakládá na profesionálním a proklientském přístupu. Důkazem je množství spokojených klientů, kteří se pravidelně vracejí.

NBS ÚKLIDOVÁ TECHNIKA – Tomáš Berka 91 %

Urbánkova 3352/12, Praha - Modřany, 14300

Společnost Tomáš Berka se zabývá podnikání v oblasti úklidové techniky a na distribuci a prodej čističů obuvi značky Heute. Firma nabízí komplexní znalosti v oblasti profesionálního úklidu, které Vám zaručí efektivní úklidový proces.