Vložit firmu zdarma

Ekonomika, právo

Cehák Jiří, JUDr. 75 %

nám. Míru 1, Nový Bor, 47301

Nabízíme komplexní právní služby se zaměřením na generální praxi. Advokátní služby poskytujeme také v německém jazyce. Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby.

Cupka Josef, JUDr. 75 %

Trojanova 342/18, Praha - Nové Město, 12000

Hlavní zaměření kanceláře je především insolvenční právo a činnost insolvenčních správců. Dále se specializujeme na obchodní právo, právo pracovní a správní, poskytujeme služby v oblasti práva trestního a občanského. Naše kancelář disponuje ekonomickým a účetním oddělením

Zahradníková Věra, JUDr., advokátní kancelář 75 %

Lidická 660, Třinec - Lyžbice, 73961

Jsem samostatnou advokátkou provozující advokátní praxi od roku 1996 v Třinci. Zaměřuji se zejména na občanské právo, rodinné právo, právo k nemovitostem, trestní právo, správní právo a na zastupování klientů před soudy všech stupňů v občanskoprávních i trestněprávních věcech.

Zdena Okrucká Doubravská 75 %

Koželužská 1521, Kadaň - Kadaň, 43201

Naše společnost Vám nabízí kompletní služby v oboru naší působnosti. Využijte naše moderní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál. Neustále zkvalitňujeme své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Neváhejte a obraťte se na naši společnost.

Petr Šára - %

nám. Československé armády 54, Jaroměř - Jaroměř, 55101