Vložit firmu zdarma

Ekonomika, právo

Jaromíra Jedličková 91 %

Husova 464/16, Čáslav - Čáslav-Nové Město, 28601

Mezi naše hlavní služby patří vedení mzdové a personální agendy zpracování mezd a daňové evidence, vyhotovení daňových přiznání ke všem daním, odklad daní, zpracování souvisejících přehledů, výkazů a hlášení včetně jejich předání úřadům, zastupování firem při kontrolách FÚ, OSSZ, ZP, ŽÚ, ÚP, poradenství a mnoho dalších.

ANCER ÚČTO s.r.o. 91 %

Keteňská 2304/21, Praha, 19300

Poskytujeme klientovi služby na vysoké odborné úrovni za přijatelné ceny. V současné době vedení účetnictví vyžaduje dokonalé znalosti neustále se měnící legislativy. Je dobré tedy ponechat vše ke zpracování odborníkům. Zajistíme veškerý styk s úřady včetně kontrol.

Účetnictví Brno 75 %

Dřínová 86/9, Brno - Lesná, 61200

Naše firma se zabývá službami v oblasti vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, daňová přiznání pro malé a střední firmy v účetních programech. Našim klientům nabízíme komplexní služby vysoké kvality za příznivé ceny. Ke každému zákazníkovi vždy volíme individuální přístup a snažíme se plně vyhovět jeho potřebám.

Macášková Simona, JUDr., advokátka 75 %

Žižkova 759/20, Říčany, 25101

Naše advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby, a to formou konzultací, připomínkování a sepisování smluv a jiných dokumentů, zastupování při obchodních a jiných jednáních s vašimi obchodními partnery a samozřejmostí je zastupování klientů před soudy, správními a státními orgány České republiky.

Petr Šára - %

nám. Československé armády 54, Jaroměř - Jaroměř, 55101