Vložit firmu zdarma

Energetika, topení

NOVATERM CHOCEŇ, s.r.o. 91 %

Husova 86, Choceň - Choceň, 56501

Naše společnost NOVATERM CHOCEŇ, s.r.o. se zabývá dodávkou chladících zařízení a tepelných výměníků. Zákazníkům nabízíme projekční činnost a technickou pomoc, dodávky náhradních dílů a pomoc při prodeji a nákupu použitého zařízení. Provádíme také kontroly těsnosti zařízení.

HT - IZOL s.r.o. 91 %

Železná 366, Tábor - Čekanice, 39002

Naše společnost HT - IZOL s.r.o. nabízí služby v oblasti izolace. Specializujeme se na foukanou izolaci, jejíž realizace je velmi rychlá a účinná. Dále provádíme rekonstrukce plochých a pultových střech, zateplení a výměnu střešní krytiny. Naším cílem je kvalita, spolehlivost a spokojenost zákazníka.

Energie AG Kolín a.s. 91 %

Orebitská 885, Kolín - Kolín IV, 28002

Energie AG Kolín má dlouholeté zkušenosti v oblasti dodávky vodárenských a teplárenských služeb. Zajišťuje dodávku pitné vody pro více než 60 tisíc obyvatel. Mezi její další činnosti patří odvádění a likvidace odpadních a srážkových vod. Prioritou společnosti je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup.

Josef Vacek- Instalatérství a topenářství 91 %

128, Hřiměždice - Hřiměždice, 26214

Naše firma Josef Vacek, která byla založena v roce 1993, se zaměřuje na služby v oblasti instalatérství a topenářství. Dále nabízíme instalaci tepelných čerpadel a solárních kolektorů, včetně zajištění projektové dokumentace. Také se podílíme na dotačním programu "Zelená úsporám". Služby nabízíme na českém i zahraničním trhu.

Bušek P&T Voda Plyn Topení s.r.o. 91 %

29, Újezdec - Újezdec, 38422

Společnost BUŠEK P&T VODA PLYN TOPENÍ s.r.o. Vám nabízí kompletní instalatérské a topenářské práce. Mezi naše služby patří i bezplatná poradenská činnost a vyhotovení cenové kalkulace. Dále nonstop pohotovostní servis a pravidelné roční revizní prohlídky. Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti, odbornost v dané problematice i za všech okolností seriózní a vstřícný přístup.

Centrum tepelných čerpadel, s.r.o. 91 %

Zengrova 480/27, Ostrava - Vítkovice, 70300

Naše společnost se zabývá projekcí, dodávkami a realizacemi ekologického vytápění. Provádíme kompletní dodávky od technických konzultací, zpracování projektových dokumentací, montáží technologie s následným servisem pro rodinné domky, bytové domy, sportovní haly, úřady a školy. V rámci snahy o dlouholetou spokojenost našich zákazníků a snahou poskytování co nejkvalitnějších a komplexních služeb, spolupracujeme v oblasti tepelných čerpadel s firmou NIBE ENERGY SYSTEMS CZ