Vložit firmu zdarma

Energetika, topení

CHEČITOS, s.r.o. 98 %

Tyršova 1207/33, Duchcov, 41901

Naším oborem je chemické čištění topných rozvodů, výměníků, ústředních topení i teplovodních a chladících okruhů. Provádíme rozbory technických vod. Neustále zkvalitňujeme své služby, čím je důkazem stále narůstající počet spokojených zákazníků.

PETRASTAV s.r.o. 91 %

41, Radenín - Radenín, 39120

Společnost PETRASTAV s.r.o. sídlící v obci Radenín se zaměřuje na rekonstrukce a výstavbu rodinných a družstevních domů a objektů. Na trhu firma působí již od roku 2006. Nabízí širokou škálu stavebních prací: zednické a obkladačské, vodoinstalatérské a topenářské, zámečnické, klempířské, pokrývačské a tesařské. Také zajišťuje maloobchodní i velkoobchodní prodej stavebního materiálu.

Firma Cihlo 91 %

50, Neprobylice - Neprobylice, 27375

Naše společnost, která vznikla již roku 1989 se zaměřuje na veškeré instalatérské, topenářské a drobné zednické práce v bytech, rodinných domech, ve firmách i v průmyslových objektech. Prioritou je pro nás kvalitně, odborně a rychle provedená práce. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál.

Chebská elektro firma s.r.o. 91 %

Pekařská 1715/7, Cheb - Cheb, 35002

Společnost se zaměřuje na vyhrazená elektrická zařízení vysokého a nízkého napětí. Poskytuje dodání a provoz transformačních, spínacích a předávacích stanic uzpůsobených na míru konkrétním zákazníkům. Dále nabízí tvorbu návrhů, montáž, instalaci, opravy a revize dalších elektrických zařízení.