Vložit firmu zdarma

Energetika, topení

VODOINSTALATÉRSKÉ PRÁCE + TOPENÍ 91 %

141, Pržno - Pržno, 75623

Firma Stanislav Mareček, která se na českém trhu pohybuje od roku 2007, poskytuje služby v oblasti vodoinstalace a topení. Provádíme rozvody vody, vnitřní kanalizace, domácí vodárny a další drobné práce. Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti, krátkou dodací lhůty a profesionální přístup.

KLIMATE, s.r.o. 91 %

Tovární 210, Brodek u Přerova - Brodek u Př, 75103

Naše společnost KLIMATE, s.r.o. se zabývá montážemi, prodejem a servisem klimatizačních a chladících zařízení. Dále se zabýváme montážemi a dodávkou tepelných čerpadel. Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby.

Centrum tepelných čerpadel, s.r.o. 91 %

Zengrova 480/27, Ostrava - Vítkovice, 70300

Naše společnost se zabývá projekcí, dodávkami a realizacemi ekologického vytápění. Provádíme kompletní dodávky od technických konzultací, zpracování projektových dokumentací, montáží technologie s následným servisem pro rodinné domky, bytové domy, sportovní haly, úřady a školy. V rámci snahy o dlouholetou spokojenost našich zákazníků a snahou poskytování co nejkvalitnějších a komplexních služeb, spolupracujeme v oblasti tepelných čerpadel s firmou NIBE ENERGY SYSTEMS CZ

Pavel Jašek 91 %

Huslenky 51, Huslenky , 75602

Nabízíme instalatérské práce z oboru voda, topení, plyn a kanalizace. Provádíme veškeré instalatérské práce, jako např. opravy a výměny potrubí, opravy spotřebičů a rekonstrukce vodovodních rozvodů. Od drobných instalatérských oprav v domácnosti až po rozsáhlé montáže či revize.