Vložit firmu zdarma

Energetika, topení

CHEČITOS, s.r.o. 98 %

Tyršova 1207/33, Duchcov, 41901

Naším oborem je chemické čištění topných rozvodů, výměníků, ústředních topení i teplovodních a chladících okruhů. Provádíme rozbory technických vod. Neustále zkvalitňujeme své služby, čím je důkazem stále narůstající počet spokojených zákazníků.

Centrum tepelných čerpadel, s.r.o. 91 %

Zengrova 480/27, Ostrava - Vítkovice, 70300

Naše společnost se zabývá projekcí, dodávkami a realizacemi ekologického vytápění. Provádíme kompletní dodávky od technických konzultací, zpracování projektových dokumentací, montáží technologie s následným servisem pro rodinné domky, bytové domy, sportovní haly, úřady a školy. V rámci snahy o dlouholetou spokojenost našich zákazníků a snahou poskytování co nejkvalitnějších a komplexních služeb, spolupracujeme v oblasti tepelných čerpadel s firmou NIBE ENERGY SYSTEMS CZ

Kvalitní Čerpadla 91 %

Palackého náměstí 141/8, Ivanovice na Hané - Ivanovice, 68323

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

Vodovody a kanalizace Znojemsko 91 %

Kotkova 2518/20, Znojmo - Znojmo, 66902

Hlavní činností sdružení je zabezpečení zásobování pitnou vodou, odvádění a čištění odpadních vod, rozvoj vodárenských soustav, kanalizací a ČOV obcí sdružených ve svazku. Podílíme se na řešení kvality vody a likvidace odpadních vod i v obcích mimo svazek.