Vložit firmu zdarma

Kancelář, telekomunikace

PELAN ÚČTO s.r.o. 91 %

Slunečná 290, Frýdek-Místek - Frýdek, 73801

Naše společnost poskytuje kompletní služby v oblasti vedení účetnictví, vypracování daňových přiznání a účetního a ekonomického poradenství a BOZP. Služby nabízíme několika středním společnostem a soukromým podnikatelům. Naší prioritou je vaše spokojenost. Předností společnosti je profesionalita a dlouholetá zkušenost.

IQSCAN.CZ 91 %

Nad strouhou 1320/9, Praha - Braník, 14700

Naše společnost se zabývá dodávkou přístrojů i spotřebních materiálů od různých firem. Můžeme nabídnout ty nejlepší cenové i servisní podmínky na českém trhu. Navíc poskytujeme záruční u pozáruční servis. Nabízíme také odborné konzultace a návrhy řešení digitalizace dokumentů a jejich následné archivace.

FSP projekční kancelář s.r.o. 91 %

Na bělidle 625/28, Praha - Smíchov, 15000

Společnost FSP projekční kancelář s.r.o. působí na trhu již od roku 1992 a zaměřuje se na poskytování komplexních služeb v oblasti projektové a inženýrské přípravy občanských, bytových a průmyslových staveb. Společnost úzce spolupracuje se zahraničními projekčními kancelářemi z Německa a Rakouska.

Papír - velkoobchod 75 %

Pod Nemocnicí 1657, Hranice - Hranice I-Město, 75301

Jsme regionální prodejce papírenského zboží s rozvozem až na místo určení. Prodáváme zboží renomovaných firem, u kterých jsme schopni doložit certifikáty ISO a zemi původu EU. Jsme schopni poskytovat náhradní plnění prostřednictvím družstva zdravotně znevýhodněných občanů.

Lenka Šopíková s.r.o. - kancelářská technika 75 %

Svatojiřské nábřeží 457, Uherské Hradiště - Uherské Hra, 68601

Nedovedeme si představit prodej špičkové kancelářské techniky bez záručního i pozáručního servisu. Proto v našem servisu pracují vyškolení a zkušení technici, kteří jsou vybaveni moderní technikou, aby Vám mohli co nejrychleji a nejkvalitněji opravit Vaši kancelářskou techniku.

Vectron Systems CZ s.r.o. - %

Věštínská 36/9, Praha - Radotín, 15300