Kubíček - plastová výroba 75 %

Lázeňská 497, Bludov - Bludov, 78961

Naše firma se specializuje na výroba a montáž plastových bazénů na klíč, výrobu vlastních plastových vířívých van, výrobu plastových septiků a jímek na míru zákazníka, výrobu nadzemních a podzemních nádrží výrobu vodoměrných šachet a retenčních nádrží . Svařujeme desky pomocí svařovacího pravítka na tupo a veškeré ostatní spoje svařujeme pomocí extruderu weldplast a Weldmax.

TAPEX EU s.r.o. 75 %

Dělnická 385, Pardubice - Pardubičky, 53003

Jsme ryze česká společnost a na trhu působíme již od roku 2003. Stále se dynamicky rozvíjíme a v současné době patříme k předním výrobcům a dodavatelům obalového materiálu na český a slovenský trh. Naše sklady v Pardubicích, Polepech, Zlíně a v Brně mají kapacitu 15 000 paletových míst a nabízejí dostatek prostoru pro další rozvoj společnosti.

Semperflex Optimit s.r.o. 75 %

Vítkovská 391/29, Odry - Odry, 74235

Jsme mezinárodně orientovaná skupina, která vyvíjí, vyrábí a prodává vysoce specializované pryžové výrobky pro zdravotnické a průmyslové odvětví: vyšetřovací a chirurgické rukavice, hydraulické a průmyslové hadice, dopravní pásy, eskalátorové zábradlí, stavební profily a další.