Vložit firmu zdarma

Reklama, informační služby

KAPA ZLÍN, spol. s r.o. 91 %

tř. Tomáše Bati 1685, Otrokovice - Otrokovice, 76502

Zlínská společnost založena v roce 1992 se zabývá zakázkovou výrobou produktů z integrální PUR pěny a prodejem kancelářských židlí. Mezi další činností firmy je pořádání odborných přednášek a odborná publikační činnost. Firma si zakládá na tom, že pro zdravý rozvoj firmy jsou technologické a výrobní inovace, spolu s profesním vzděláváním to nejdůležitější. Firma umožňuje malo i velkosériovou výrobu. S jakýmkoliv problémem či požadavkem zákazníkům pomohou odborně vzdělaní zaměstnanci.

Antonín Dostálík - pískování KM 91 %

25, Kroměříž - Zlámanka, 76701

Jsme malý rodinný ateliér, tím zajišťujeme maximální individuální přístup k zákazníkovi. Zabýváme se dekorativním pískováním na sklo a nerez. Nabízíme pískování různých motivů dle Vašeho přání nebo Vaší předlohy. V případě, že to technické možnosti dovolí, tak vyhovíme fantazii každého zákazníka.

KODIAK print s.r.o. 75 %

Nábřeží 599, Zlín - Prštné, 76001

Díky kvalifikovaným pracovníkům, moderní technologii, kvalitní produkci a výkonnosti se úspěšně prezentujeme na polygrafickém trhu v České republice i v zahraničí. Naše společnost byla založena v roce 1994 s cílem produkovat kvalitní polygrafické výrobky a současně ve spolupráci se svými stálými partnery zajišťovat komplexní polygrafické služby.

ARES CZ s.r.o. 75 %

Západní 757/17, Olomouc - Neředín, 77900

Jsme zavedená reklamní agentura ARES CZ, která se kompletně postará o vaši venkovní reklamu v Olomouci, Prostějově a okolí. Provozujeme síť atraktivních reklamních ploch k pronájmu jako billboardy, bigboardy nebo citylighty. Venkovní reklamy umisťujeme na štíty domů, budovy, mosty a nabízíme další flexibilní možnosti vaší venkovní prezentace.

[email protected] EXPO s.r.o. - %

Nádražní 90, Borovany - Borovany, 37312

Výstavnictví Samolepicí folie, reklamní tabule a nápisy provádí polepy výloh, automobilů, plachet Fotografie - barevné zpracování Sazba, DTP, návrhy

FORM-A, spol. s r.o. - %

Libická 2404/10, Praha - Vinohrady, 13000