Vložit firmu zdarma

Reklama, informační služby

Antonín Dostálík - pískování KM 91 %

25, Kroměříž - Zlámanka, 76701

Jsme malý rodinný ateliér, tím zajišťujeme maximální individuální přístup k zákazníkovi. Zabýváme se dekorativním pískováním na sklo a nerez. Nabízíme pískování různých motivů dle Vašeho přání nebo Vaší předlohy. V případě, že to technické možnosti dovolí, tak vyhovíme fantazii každého zákazníka.

KODIAK print s.r.o. 75 %

Nábřeží 599, Zlín - Prštné, 76001

Díky kvalifikovaným pracovníkům, moderní technologii, kvalitní produkci a výkonnosti se úspěšně prezentujeme na polygrafickém trhu v České republice i v zahraničí. Naše společnost byla založena v roce 1994 s cílem produkovat kvalitní polygrafické výrobky a současně ve spolupráci se svými stálými partnery zajišťovat komplexní polygrafické služby.

ARES CZ s.r.o. 75 %

Západní 757/17, Olomouc - Neředín, 77900

Jsme zavedená reklamní agentura ARES CZ, která se kompletně postará o vaši venkovní reklamu v Olomouci, Prostějově a okolí. Provozujeme síť atraktivních reklamních ploch k pronájmu jako billboardy, bigboardy nebo citylighty. Venkovní reklamy umisťujeme na štíty domů, budovy, mosty a nabízíme další flexibilní možnosti vaší venkovní prezentace.

[email protected] EXPO s.r.o. - %

Nádražní 90, Borovany - Borovany, 37312

Výstavnictví Samolepicí folie, reklamní tabule a nápisy provádí polepy výloh, automobilů, plachet Fotografie - barevné zpracování Sazba, DTP, návrhy