Vložit firmu zdarma

Textil, obuv, dětské zboží

MILA TRADING 91 %

Horolezecká 861/2, Praha - Hostivař, 10200

Společnost Mila trading působí již od roku 1993 v oblasti textilního průmyslu. Činnost společnosti je zaměřena na výrobu textilních polštářů a sedáků pro zahradní nábytek i interiér. Mezi další výrobky patří závěsy, přehozy, sedáky pro stravovací zařízení či potahy na slunečníky a další zakázková výroba dle přání zákazníka.

Jeníček-vše pro dítě s.r.o. 91 %

Rybná 716/24, Praha - Staré Město, 11000

Nabízíme široký sortiment pro Vaše dítě. Vyberete si ze široké nabídky kočárků, bot, oblečení, hraček i mléka a výživy. Zákazníkům také nabízíme péči pro maminky, drogerii a nejrůznější dárkové sady a balíčky. Neváhejte a obraťte se nás.

PREIS RADOVAN-DIVADELNÍ ZÁVĚSY 75 %

82, Studnice - Studnice, 68308

Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi na trhu, zabýváme se šitím divadelních opon, závěsů a dalšího textilního vybavení divadel, kulturních zařízení, kin, společenských domů. Šijeme i do televizních studií, pro školy, umělecké školy, nahrávací studia, obřadní síně, cirkusy, církevní objekty či venkovní steage pro kapely a jiné venkovní zařízení. Šijeme také záclony a závěsy do rodinných domů, bytů, nebo komerčních prostor.

Sedlářství Tylč 75 %

Na návsi 1705, Moravský Krumlov - Polánka, 67201

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování našich služeb.

TRISPOL (IB Luxus) 75 %

U Stadionu 750, Chrudim - Chrudim III, 53703

Jsme na trhu od roku 1992, zboží dodáváme do prodejen po celé ČR. Máme bohaté skladové zásoby, zboží expedujeme každý pracovní den. Prodáváme sortiment českých výrobců: punčochové zboží, spodní prádlo, ponožky, pyžama, trika, mikiny, tepláky, atd.

DR interier s.r.o. 75 %

Tulipánová 115, Průhonice - Průhonice, 25243

Naše firma navázala na kvalitu a tradici z roku 1889, kterou tomuto řemeslu dal otec nynějšího majitele. Na svém kontě má již řadu významných projektů. Našim zákazníkům nabízíme kompletní čalounické služby. Pracujeme pouze s u nás zakoupenými materiály.