Vložit firmu zdarma

Výpočetní technika, internet, sítě

PELAN ÚČTO s.r.o. 91 %

Slunečná 290, Frýdek-Místek - Frýdek, 73801

Naše společnost poskytuje kompletní služby v oblasti vedení účetnictví, vypracování daňových přiznání a účetního a ekonomického poradenství a BOZP. Služby nabízíme několika středním společnostem a soukromým podnikatelům. Naší prioritou je vaše spokojenost. Předností společnosti je profesionalita a dlouholetá zkušenost.

BENEFIT CZ, s.r.o. 91 %

Hrubého 1060/11, Brno - Královo Pole, 61200

Společnost Benefit CZ, s.r.o. se na trhu pohybuje již od roku 1998. Firma poskytuje komplexní řešení informačních technologií a širokou škálu potřebných služeb. Systémy jsou určeny primárně pro střední a větší průmyslové podniky, pro maloobchody i velkoobchody. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám zaručují ty nejlepší služby.

Zdeněk Janků 75 %

Jaroslava Staňka 868, Uherské Hradiště - Mařatice, 68605

Naše společnost Vám nabízí kompletní služby v oboru naší působnosti. Využijte naše moderní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál. Neustále zkvalitňujeme své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Neváhejte a obraťte se na naši společnost.

Václav Sládek 75 %

Lochovice 372, Lochovice, 26723

Provádíme kompletní servis pro počítačové sítě - návrhy, realizace, aktivní správa a zabezpečení sítí, technická podpora, prodej výpočetní techniky a programového vybavení, školení a konzultace. Disponujeme rychlou a profesionální reakcí. Závady menšího rozsahu řešíme na místě

STOP KRÁDEŽÍM , spol. s r.o. - %

Karlovo náměstí 555/31, Praha - Nové Město, 12000

Naše společnost STOP KRÁDEŽÍM, spol. s r.o. nabízí a poskytuje komplexní služby v oblasti bezpečnostních a informačních technologií. Orientujeme se především na elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy Plzeň, protipožární systémy, docházkové a přístupové systémy, fotovoltaické elektrárny, satelitní a anténní techniku, telekomunikace, strukturované kabeláže, domácí telefony a videotelefony, silnoproudé elektroinstalace. Anténní a satelitní technika. Domácí telefony. Videotelefony.