Pavel Veselý 97 %

Podmokelská 239/40, Děčín - Děčín IV-Podmokly, 40502

Nabízíme komplexní řešení v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci vč. koordinátora BOZP na stavbách a požární ochrany, které uvolní ruce managmentu firmy i živnostníkovi pro jejich podnikání. Rovněž provádím periodické kontroly požárně bezpečenostních zařízení a zajišťuji rovněž revize přenosných hasících přístrojů a systémů pro zásobování požární vodou.

LIFT SERVIS - LIŠKA NERATOVICE 91 %

K Paterům 172, Kostelec nad Labem - Jiřice, 27713

Naše společnost LIFT SERVIS, která sídlí v Neratovicích, poskytuje kompletní služby v oboru servisu výtahů. Pohotovost funguje 24 hodin denně. Dále provozujeme Čajovničku s širokým výběrem bílých, zelený, černých i speciálních čajů. Můžete se těšit na příjemné posezení a neustále probíhající výstavy fotografií, přednášky a meditace.

EPI - TREZORY s.r.o. 91 %

Koněvova 2496/223, Praha, 130 00

Naše společnost má více než dvacetiletou tradicí na trhu a tisíci spokojených zákazníků. Vyberte si z široké nabídky našeho sortimentu který se zaměřuje na bezpečnost vašeho majetku. Na našich webových stránkách naleznete veškeré informace, které jsou podstatné pro výběr toho správného typu trezoru či sejfu. Navštívit nás také můžete v naší provozovně na Praze 3 a to od pondělí do středy mezi desátou a šestnáctou hodinou.

HASMAR.CZ s.r.o. 91 %

Balbínova 761/13, Šumperk - Šumperk, 78701

Naše společnost Vám nabízí kompletní služby v oboru požární ochrany a PBZ. Využijte naše moderní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál. Naše produktu dodáváme do domácností i firmem. Zajistíme správné rozmístění, montáž a označení dle požárně bezpečnostního řešení stavby - PBŘ. Nabízíme i montáž hydrantů a stavbu požárních vodovodů a suchovodů.

HTB - Požární ochrana a.s. 91 %

Nádražní 3113/128, Ostrava - Moravská Ostrava, 70200

Naše společnost zajišťuje komplexní služby v PO i BOZP, což zahrnuje zpracování dokumentace a technických zpráv, poradenskou činnost v určování počtu a druhů hasicích přístrojů, analýzu rizik, školení a odbornou přípravu, dokumentaci o protivýbuchové prevenci, služby koordinátora staveb, preventivní kontroly osobou odborně způsobilou, hmotné dodávky věcných prostředků požární ochrany.