LIFT SERVIS - LIŠKA NERATOVICE 91 %

K Paterům 172, Kostelec nad Labem - Jiřice, 27713

Naše společnost LIFT SERVIS, která sídlí v Neratovicích, poskytuje kompletní služby v oboru servisu výtahů. Pohotovost funguje 24 hodin denně. Dále provozujeme Čajovničku s širokým výběrem bílých, zelený, černých i speciálních čajů. Můžete se těšit na příjemné posezení a neustále probíhající výstavy fotografií, přednášky a meditace.

FAS spol. s r.o. 75 %

Mikulovská 4059/3, Brno - Židenice, 62800

Naše společnost nabízí zabezpečovací, kamerové a požární systémy od návrhu systému, přes projekce dle požadavků zákazníka a následnou montáž, až po záruční a pozáruční servis. Rovněž zákazníkům poskytujeme poradenskou a konzultační činnost. Naše společnost byla založena roku 1992. Hlavní činností je EZS, EPS a kamerové systémy, postupně se naše zaměření rozšířilo o strukturovanou kabeláž a IP technologie.

HASICÍ PŘÍSTROJE 75 %

Dolní 2365/9, Mělník, 27601

Nabízíme prodej zboží a poradenství v oblasti požární ochrany. Specializujeme se na kontroly, revize a zkoušky techniky požární ochrany a přidruženého vybavení. Námi nabízené zboží, mezi které např. patří hasicí přístroje, hydranty, hlásiče požáru a další sortiment, doručíme po Praze, Mělníku, Středočeském, Libereckém a Ústeckém kraji.

S - LOCKS s.r.o. 75 %

436, Syrovice - Syrovice, 66467

Jsme ryze českou specializovanou firmou v oblasti bezpečnostní techniky. Na veškeré námi prodané produkty zajišťujeme záruční a pozáruční i preventivní servis. Garantujeme odstranění závady do 24 hodin po nahlášení závady- telefonicky nebo e-mailem.

P.J. - MONT, spol. s r.o. 75 %

Řípov 42, Třebíč, 67401

Jsme moderní společnost s dlouholetou tradicí, širokým rozsahem produktů a služeb. Naše společnost se zabývá výrobou a montáží stabilních hasicích systémů a zámečnickou výrobou. Cílem společnosti je udržovat rozsah, kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb v úzké vazbě na požadavky zákazníků.

MIRRO s.r.o. 75 %

Třebohostická 2283/2, Praha - Strašnice, 10000

Naše společnost působí na českém trhu od roku 1996, kdy se zaměřila na poskytování služeb v oblasti inženýrské činnosti ve stavebnictví. Za dobu své působnosti jsme získali významnou skupinu domácích i zahraničních klientů především díky vysoké kvalitě služeb.