LIFT SERVIS - LIŠKA NERATOVICE 91 %

K Paterům 172, Kostelec nad Labem - Jiřice, 27713

Naše společnost LIFT SERVIS, která sídlí v Neratovicích, poskytuje kompletní služby v oboru servisu výtahů. Pohotovost funguje 24 hodin denně. Dále provozujeme Čajovničku s širokým výběrem bílých, zelený, černých i speciálních čajů. Můžete se těšit na příjemné posezení a neustále probíhající výstavy fotografií, přednášky a meditace.

FAS spol. s r.o. 75 %

Mikulovská 4059/3, Brno - Židenice, 62800

Naše společnost nabízí zabezpečovací, kamerové a požární systémy od návrhu systému, přes projekce dle požadavků zákazníka a následnou montáž, až po záruční a pozáruční servis. Rovněž zákazníkům poskytujeme poradenskou a konzultační činnost. Naše společnost byla založena roku 1992. Hlavní činností je EZS, EPS a kamerové systémy, postupně se naše zaměření rozšířilo o strukturovanou kabeláž a IP technologie.

MIRRO s.r.o. 75 %

Třebohostická 2283/2, Praha - Strašnice, 10000

Naše společnost působí na českém trhu od roku 1996, kdy se zaměřila na poskytování služeb v oblasti inženýrské činnosti ve stavebnictví. Za dobu své působnosti jsme získali významnou skupinu domácích i zahraničních klientů především díky vysoké kvalitě služeb.

Dušan Bálek 75 %

Pražská 22, Klatovy - Klatovy I, 33901

Specializujeme se na prodej a instalaci zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, datových rozvodů - optiky a anténních systémů. Poskytujeme odborné poradenství. Nabízíme Vám kompletní služby v našem oboru. Využijte naše moderní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál.

Zdeněk Janků 75 %

Jaroslava Staňka 868, Uherské Hradiště - Mařatice, 68605

Naše společnost Vám nabízí kompletní služby v oboru naší působnosti. Využijte naše moderní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál. Neustále zkvalitňujeme své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Neváhejte a obraťte se na naši společnost.

Eva Jašková 75 %

Husovo náměstí 53, Rakovník, 269 01

Výroba oděvů je tuzemská, materiál dovážíme převážně z Itálie, některé prvky i z Pákistánu, což jsou země, kde je výroba textilu díky tisícileté tradici na nejvyšší světové úrovni. Pracovní edice sandálů crocs.