Pavel Veselý 97 %

Podmokelská 239/40, Děčín - Děčín IV-Podmokly, 40502

Nabízíme komplexní řešení v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci vč. koordinátora BOZP na stavbách a požární ochrany, které uvolní ruce managmentu firmy i živnostníkovi pro jejich podnikání. Rovněž provádím periodické kontroly požárně bezpečenostních zařízení a zajišťuji rovněž revize přenosných hasících přístrojů a systémů pro zásobování požární vodou.

HASMAR.CZ s.r.o. 91 %

Balbínova 761/13, Šumperk - Šumperk, 78701

Naše společnost Vám nabízí kompletní služby v oboru požární ochrany a PBZ. Využijte naše moderní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál. Naše produktu dodáváme do domácností i firmem. Zajistíme správné rozmístění, montáž a označení dle požárně bezpečnostního řešení stavby - PBŘ. Nabízíme i montáž hydrantů a stavbu požárních vodovodů a suchovodů.

HTB - Požární ochrana a.s. 91 %

Nádražní 3113/128, Ostrava - Moravská Ostrava, 70200

Naše společnost zajišťuje komplexní služby v PO i BOZP, což zahrnuje zpracování dokumentace a technických zpráv, poradenskou činnost v určování počtu a druhů hasicích přístrojů, analýzu rizik, školení a odbornou přípravu, dokumentaci o protivýbuchové prevenci, služby koordinátora staveb, preventivní kontroly osobou odborně způsobilou, hmotné dodávky věcných prostředků požární ochrany.

B.E.Q. COMPANY CZ s.r.o. 91 %

Práčská 2668/105, Praha - Záběhlice, 10600

Nabízíme Vám jen ty nejkvalitnější služby v našem oboru. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, které realizujeme s využitím moderních metod. Náš profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování našich služeb.

SVAR-TEST-CZ, s.r.o. 75 %

Na Kamenci 2053/6, Ostrava - Slezská Ostrava, 71000

Provozujeme svářečskou školu. Nabízíme základní i úřední kurzy dle ČSN EN ISO 9606-1 ve všech metodách. Provádíme kurzy svářečů v řezání kyslíkem či plazmou nebo letování a podobně. Nabízíme i služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Poskytujeme svářečské práce na zakázku.