LIFT SERVIS - LIŠKA NERATOVICE 91 %

K Paterům 172, Kostelec nad Labem - Jiřice, 27713

Naše společnost LIFT SERVIS, která sídlí v Neratovicích, poskytuje kompletní služby v oboru servisu výtahů. Pohotovost funguje 24 hodin denně. Dále provozujeme Čajovničku s širokým výběrem bílých, zelený, černých i speciálních čajů. Můžete se těšit na příjemné posezení a neustále probíhající výstavy fotografií, přednášky a meditace.

FAS spol. s r.o. 75 %

Mikulovská 4059/3, Brno - Židenice, 62800

Naše společnost nabízí zabezpečovací, kamerové a požární systémy od návrhu systému, přes projekce dle požadavků zákazníka a následnou montáž, až po záruční a pozáruční servis. Rovněž zákazníkům poskytujeme poradenskou a konzultační činnost. Naše společnost byla založena roku 1992. Hlavní činností je EZS, EPS a kamerové systémy, postupně se naše zaměření rozšířilo o strukturovanou kabeláž a IP technologie.

HASICÍ PŘÍSTROJE 75 %

Dolní 2365/9, Mělník, 27601

Nabízíme prodej zboží a poradenství v oblasti požární ochrany. Specializujeme se na kontroly, revize a zkoušky techniky požární ochrany a přidruženého vybavení. Námi nabízené zboží, mezi které např. patří hasicí přístroje, hydranty, hlásiče požáru a další sortiment, doručíme po Praze, Mělníku, Středočeském, Libereckém a Ústeckém kraji.

S - LOCKS s.r.o. 75 %

436, Syrovice - Syrovice, 66467

Jsme ryze českou specializovanou firmou v oblasti bezpečnostní techniky. Na veškeré námi prodané produkty zajišťujeme záruční a pozáruční i preventivní servis. Garantujeme odstranění závady do 24 hodin po nahlášení závady- telefonicky nebo e-mailem.

PROLO - %

tř. Odboje 605, Otrokovice - Otrokovice, 76502

STOP KRÁDEŽÍM , spol. s r.o. - %

Karlovo náměstí 555/31, Praha - Nové Město, 12000

Naše společnost STOP KRÁDEŽÍM, spol. s r.o. nabízí a poskytuje komplexní služby v oblasti bezpečnostních a informačních technologií. Orientujeme se především na elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy Plzeň, protipožární systémy, docházkové a přístupové systémy, fotovoltaické elektrárny, satelitní a anténní techniku, telekomunikace, strukturované kabeláže, domácí telefony a videotelefony, silnoproudé elektroinstalace. Anténní a satelitní technika. Domácí telefony. Videotelefony.