Vložit firmu zdarma

Ekologie, odpady

GEODÉZIE JIHOZÁPAD s.r.o. 91 %

Polní 124, Velké Předměstí, Velké Předměstí, 34601

Naše společnost GEODÉZIE JIHOZÁPAD s.r.o. poskytuje komplexní geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézi. Služby nabízíme firmám, státním organizacím, obcím a jednotlivým občanům. V současnosti zaměstnáváme 12 pracovníků, díky kterým jsme schopni postavit pro měření v terénu 4 kompletní měřické skupiny.

Recycling - kovové odpady a.s. 91 %

Herrmannova 561, Chotěboř - Chotěboř, 58301

Společnost vznikla již v roce 1996 v Chotěboři. Jsme rodinná firma, která se zaměřuje na nakládání s odpady. Za dobu naší existence jsme po celé České republice vybudovali přes dvě desítky provozoven, které slouží jako odpadová centra. Nabízíme možnost bezplatného zapůjčení kontejnerů a nádob na odpad, nakládku hydraulickou rukou a dopravu zdarma.

RABEN OSTRAVA, s.r.o. 91 %

Senovážné náměstí 978/23, Praha - Nové Město, 11000

Naše společnost zajišťuje a realizuje dodávky čerpací techniky a vodohospodářských zařízení pro podniky v Moravskoslezském kraji již od roku 1992. V oblasti čerpací techniky zpracováváme studie a projekty a poskytujeme technickou pomoc při výběru vhodných typů čerpadel pro dané provozy. Zajišťujeme střední a generální opravy čerpadel a jiných vybraných zařízení, obnovy jednotlivých čerpacích stanic a čistíren odpadních vod.

SBĚRNÉ SUROVINY TOMEČEK s.r.o. 91 %

Hranická 84/25, Přerov - Přerov II-Předmostí, 75124

Jsme firma s dlouholetou tradicí a zabýváme se recyklací druhotných surovin. Ochrana životního prostředí je jedním z prioritních úkolů naši společnosti a jsme proto velice vděčni, že můžeme s našimi zákazníky, obchodními společníky a se školami a jejimi žáky či rodiči, kteří napomáhají pomocí sběru druhotných surovin, tento cíl plnit

Technické služby Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova 91 %

Riegrova 1370/27a, Kyjov - Kyjov, 69701

Předmětem hlavní činnosti nají organizace je údržba zeleně, provozování a správa koupaliště, provozování a správa přírodního koupaliště (biotopu) v Bohuslavicích, údržba veřejných prostranství, správa městského mobiliáře, provozování veřejného pohřebiště, správa smuteční síně, opravy místních komunikací, údržba místních komunikací a očista města, údržba veřejného osvětlení, správa dětských hřišť, mimo hřišť v areálech jiných městských příspěvkových organizací, provozování veřejného WC a tržnice na Masarykově náměstí.

ZN Metal s.r.o. 91 %

Prostorná 837/9, Ostrava - Mariánské Hory, 70900

Provádíme sběr a výkup papíru, železa, barevných kovů, olověných akumulátorů, elektromotorů a jiné. Přistavení a odvoz kontejnerů na železný a papírový odpad ZDARMA. Mezi naše služby patří: výkup papíru, kovového odpadu, barevných kovů, olověných akumulátorů, Cu kabelů, platba do druhého dne, přistavení kontejnerů firmám i fyzickým osobám ZDARMA, likvidace starých objektů, Individuální přistup ke každé zakázce, spolehlivé služby.