Vložit firmu zdarma

Ekologie, odpady

MROZEK a.s. 91 %

1361, Bystřice - Bystřice, 73995

Cílem naši společnosti je poskytnout našim zákazníkům jistotu, že naše práce budou provedeny řádně a včas, ale s důrazem na bezpečnost, zdraví a s filozofií. Využíváme své bohaté zkušenosti pro neustálý rozvoj schopností zaměstnanců. Velký důraz klademe na zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví lidí při práci a neméně důrazně dbáme na ochranu životního prostředí s využitím maximálně šetrných pracovních postupů.

Plastic Europe s.r.o. 91 %

Železničářů 1593/10, Havířov - Město, 73601

Specializujeme se na výkup a přepracování plastového materiálu. Služby pro výkup plastů jsou určeny pro občany, občanské sdružení a firmy. Dále se zabýváme výrobou plastových výrobků nebo prodejem plastové drtě. Pro klienty kteří nedisponují vlastními drtiči, nabízíme své technologie k využití. Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti drcení plastů Vám nabízíme k Vašemu prospěchu.

RABEN OSTRAVA, s.r.o. 91 %

Senovážné náměstí 978/23, Praha - Nové Město, 11000

Naše společnost zajišťuje a realizuje dodávky čerpací techniky a vodohospodářských zařízení pro podniky v Moravskoslezském kraji již od roku 1992. V oblasti čerpací techniky zpracováváme studie a projekty a poskytujeme technickou pomoc při výběru vhodných typů čerpadel pro dané provozy. Zajišťujeme střední a generální opravy čerpadel a jiných vybraných zařízení, obnovy jednotlivých čerpacích stanic a čistíren odpadních vod.