Vložit firmu zdarma

Kultura, zábava

Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Kralovice 91 %

Mírová 535, Kralovice - Kralovice, 33141

Historie Českého rybářského svazu, z. s., místní organizace Kralovice sahá až do roku 1960, kdy původní členové započali budování 1. vodní nádrže Člunek. V tuto chvíli organizace obhospodařuje tři sportovní rybníky a sedm chovných. Jednou z ústředních činností je také práce s mládeží, která se účastní pravidelných brigád, akcí a závodů. Dalšími činnostmi je chov kapra a údržba rybníků.

ROSENGART a.s. 91 %

Kollárova 41, Jičín - Holínské Předměstí, 50601

Společnost se zaměřuje na prodej, pronájem a servis zábavní techniky značky ROSENGRAT. Nabízí především stolní fotbálky, šipkové automaty, jukeboxy a karaoke a videoloterijní terminály a rulety. Pro své partnery společnost nabízí výhodný provizní program.

Městské muzeum ve Stříbře, příspěvková organizace 91 %

Masarykovo náměstí 20, Stříbro - Stříbro, 34901

Muzeum je muzeum vlastivědného typu se zaměřením na hornictví a geologické obory. Jednotlivé expozice jsou řazeny podle oboru, jiné jsou nedílnou součástí časové osy historie města. Muzeum provozuje i věž Děkanského kostela Všech svatých s možností vyhlídky.

Muzeum Šumavy Sušice, příspěvková organizace 91 %

náměstí Svobody 40, Sušice - Sušice I, 34201

Muzeum bylo založeno ve 30.letech 20.století především jako městské muzeum. Tomuto zaměření odpovídá také starý sbírkový fond muzea, který obsahuje v naprosté většině exponáty s přímým vztahem k životu obyvatel města a okolí a k nejvýznamnějším odvětvím průmyslu na Železnorudsku a to sklářství a hamernictví. Podstatnou část sbírky železnorudského muzea tvoří především rodinná sbírka skla ze železnorudských a hůreckých skláren patřících Hafenbrädlům a rodu Abele.

TRISIA, a.s. 91 %

nám. Svobody 526, Třinec - Lyžbice, 73961

Už 50 let vás bavíme, dojímáme i napínáme. Rozvíjíme váš talent, prohlubujeme znalosti a rozšiřujeme obzory. Jsme prostorem pro podnikání a místem pro váš firemní večírek či neformální párty. Ať jste firemní tým nebo jednotlivec dychtící po vzdělání, u nás najdete vhodný kurz se zkušeným lektorem. Nabízíme odborné semináře pro ekonomy, právníky nebo personalisty, jazykové kurzy pro začátečníky i pokročilé, relaxační, pohybové a taneční kurzy a mnoho jiných.

Klubové zařízení Plumlov, příspěvková organizace 91 %

Zámek 99, Plumlov - Plumlov, 79803

Klubové zařízení Plumlov, provádí pro potřeby zřizovatele a dalších jim zřizovaných organizací, silniční osobní motorovou dopravu, zvláštní osobní linkovou dopravu, sběrnu oděvů pro čistírnu, sběrnu oprav obuvi, provozuje tělovýchovné a sportovní zařízení a zařízení sloužící k regeneraci a rekondici, poskytuje služby pro zemědělství a zahradnictví a zajišťuje údržbu města.