Vložit firmu zdarma

Kultura, zábava

Městské muzeum ve Stříbře, příspěvková organizace 91 %

Masarykovo náměstí 20, Stříbro - Stříbro, 34901

Muzeum je muzeum vlastivědného typu se zaměřením na hornictví a geologické obory. Jednotlivé expozice jsou řazeny podle oboru, jiné jsou nedílnou součástí časové osy historie města. Muzeum provozuje i věž Děkanského kostela Všech svatých s možností vyhlídky.

PREIS RADOVAN-DIVADELNÍ ZÁVĚSY 75 %

82, Studnice - Studnice, 68308

Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi na trhu, zabýváme se šitím divadelních opon, závěsů a dalšího textilního vybavení divadel, kulturních zařízení, kin, společenských domů. Šijeme i do televizních studií, pro školy, umělecké školy, nahrávací studia, obřadní síně, cirkusy, církevní objekty či venkovní steage pro kapely a jiné venkovní zařízení. Šijeme také záclony a závěsy do rodinných domů, bytů, nebo komerčních prostor.

CENTRUM BABYLON, a.s. - %

Nitranská 415/1, Liberec, 46007

Rehabilitace, masáže relaxační centrum masáže solno-jodová jeskyně wellness centrum Kavárny kavárna KRÁLOVSKÁ ZAHRADA Hotely WELLNESS HOTEL BABYLON **** kapacita 407 pokojů (SUPERIOR, STANDARD) možnost ubytování se psem polopenze, plná penze parkování v krytém parkovišti pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevný TV (satelitní programy), minibar, bezpečnostní trezor WIFI lobby bar Výstavnictví sál EXPO, kapacita cca 900 lidí Catering catering zakázkové pořádání oslav, večírků, rautů včetně zajištění obsluhy, inventáře i výzdoby Herny zábavní centrum laser game 9D virtuální realita iqpark lunapark Zaměstnání, personalistika učňovské středisko Sportovní areály info laserová střelnice LASER SHOT Reality - nebytové prostory pronájem obchodní plochy (BYZNYS CENTRUM) Restaurace restaurace STAROČESKÁ RYCHTA self servis JIZERKA restaurace NOSTALGIA Plavecké bazény, sauny AQUAPARK bazén tobogán divoká řeka skluzavky vířivky pára sauna Konference, kongresy zajištění a pořádání kongresy (včetně pronájmu prostor a techniky) Lázeňské a ostatní služby wellness centrum Bowling, kuželny relaxační centrum bowling Minigolf minigolf ADVENTURE GOLF (18 jamek)

[email protected] EXPO s.r.o. - %

Nádražní 90, Borovany - Borovany, 37312

Výstavnictví Samolepicí folie, reklamní tabule a nápisy provádí polepy výloh, automobilů, plachet Fotografie - barevné zpracování Sazba, DTP, návrhy

NAVRÁTIL HYNEK - %

, ,