Vložit firmu zdarma

Kultura, zábava

Divadelní spolek CHAOS 97 %

222, Valašská Bystřice - Valašská B, 75627

Kořeny historie divadla sahají ve Valašské Bystřici až do 19. století. Z archivních pramenů vyplývá, že první zaznamenaná hra se v obci uváděla v roce 1897. A dnešní členové souboru CHAOS dělají vše, co je v jejích silách, aby divadelní činnost byla živá, a aby byli důstojnými pokračovateli těch, kteří dokázali divadlo v obci udržet více než 100 let.

Městské muzeum ve Stříbře, příspěvková organizace 91 %

Masarykovo náměstí 20, Stříbro - Stříbro, 34901

Muzeum je muzeum vlastivědného typu se zaměřením na hornictví a geologické obory. Jednotlivé expozice jsou řazeny podle oboru, jiné jsou nedílnou součástí časové osy historie města. Muzeum provozuje i věž Děkanského kostela Všech svatých s možností vyhlídky.

PREIS RADOVAN-DIVADELNÍ ZÁVĚSY 75 %

82, Studnice - Studnice, 68308

Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi na trhu, zabýváme se šitím divadelních opon, závěsů a dalšího textilního vybavení divadel, kulturních zařízení, kin, společenských domů. Šijeme i do televizních studií, pro školy, umělecké školy, nahrávací studia, obřadní síně, cirkusy, církevní objekty či venkovní steage pro kapely a jiné venkovní zařízení. Šijeme také záclony a závěsy do rodinných domů, bytů, nebo komerčních prostor.

Sabina Havlínová 75 %

Orlí 482/3, Brno - Brno-město, 60200

Nabízíme Vám jen ty nejkvalitnější služby v našem oboru. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, které realizujeme s využitím moderních metod. Náš profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování našich služeb.