DSD METALIC Trade s.r.o. 97 %

Karlova 211/5, Plzeň - Jižní Předměstí, 30100

Nabízíme komplexní řešení šité na míru každému zákazníkovi; od prvotní studie, přes projektovou dokumentaci, dodávku, instalaci, zaškolení a následnou servisní péči. Naši práci chápeme jako službu. Službu ve smyslu partnerství se zákazníkem, kterého nesmíme zklamat, jelikož námi dobře odvedená práce se odrazí v tom, že se k nám opět vrátí.

Řeznictví Roman Heczko 91 %

1158, Bystřice - Bystřice, 73995

Rodinné řeznictví Řeznictví Roman Heczko se nachází v centru Bystřice v blízkosti vlakového nádraží. Zaměřuje se na prodej čerstvého masa, uzeniny a grilovacích specialit. Díky vysoké kvalitě nabízených produktů se těší řeznictví velké oblibě mezi zákazníky.

ŘEZNICTVÍ KOSÍK 91 %

Míkova 93, Tábor - Měšice, 39156

Naše řeznictví bylo založeno již v roce 1992. Máme vlastní porážku, bourárnu a výrobnu sídlící v Dobřejicích. Spolupracujeme s českými chovateli AGRA Březnice a REPROGEN. Maso dovážíme do naší vlastní prodejny, zásobujeme také restaurace, školní jídelny a jiné prodejny v našem okolí. Provádíme také i domácí porážky vepřů, skotu, ovcí a koz. Na přání zákazníka maso rozbouráme.

EZON s.r.o. 91 %

Vokov 14, Pelhřimov - Vokov, 39301

Firma zabývající se výrobou poctivých masových konzerv a trvanlivých masových produktů např. polévky, paštiky či hotová jídla. Maso pochází z vlastního chovu a je zpracováno přímo na vlastních jatkách. Díky kontrole nad vlastním chovem maso neobsahuje žádné antibiotika či hormony. Krmivo je vyráběno ze surovin z vlastních polí a celý proces probíhá na Vysočině. V nabídce naleznete bezlepkové produkty vhodné pro osoby trpící celiakií.

JAROSPOL Technology s.r.o. 75 %

Dr. Milady Horákové 343/55, Miroslav - Miroslav, 67172

Více než 20 let zkušeností a neustálý rozvoj nám umožňují poskytovat kvalitní a žádané produkty s vysokou přidanou hodnotou. Zaměřujeme se na výrobní techniku a technologické celky pro pekaře a cukráře včetně záručního a pozáručního servisu. Mezi hlavní činnosti patří obchod, výroba kynáren WETBOX a klimatizátorů CLIMATROP, výroba pekařských vozíků, pečných plechů a forem, příslušenství k pecím, zakázková výroba a servis u zákazníka.

KROMILK, a.s. 75 %

Štěchovice 1357/14, Kroměříž, 76701

Naším hlavním výrobním programem výroba sýrů čerstvých v základní chuti a v 6-ti ochucených variantách (příchuť česnek, křen, mexiko, provensálské koření, brusinky, chilli papričky) a krémových tvarohových sýrů v základní chuti a ve 2 ochucených variantách.