DSD METALIC Trade s.r.o. 97 %

Karlova 211/5, Plzeň - Jižní Předměstí, 30100

Nabízíme komplexní řešení šité na míru každému zákazníkovi; od prvotní studie, přes projektovou dokumentaci, dodávku, instalaci, zaškolení a následnou servisní péči. Naši práci chápeme jako službu. Službu ve smyslu partnerství se zákazníkem, kterého nesmíme zklamat, jelikož námi dobře odvedená práce se odrazí v tom, že se k nám opět vrátí.

VEJCE A KRMENÍ 91 %

Pod průsekem 1292/14, Praha - Hostivař, 10200

Zákazníkům nabízíme prodej vejcí velikostí XL, L a M výhradně z české produkce. Primárně se specializujeme na zásobování restaurací, cukráren, výroben a obchodů. Dále také nabízíme krmení pro psy, kočky a ostatní domácí zvířata. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

KPN - pekařství spol. s r.o. 91 %

Lipová 380, Velké Bílovice - Velké Bílovic, 69102

Pekárna KPN pekařství je podnik s dlouholetou tradicí a osvědčenými recepturami. Nabízí široký sortiment pekařských a cukrářských výrobků, studené kuchyně a lahůdek.

Řeznictví Roman Heczko 91 %

1158, Bystřice - Bystřice, 73995

Rodinné řeznictví Řeznictví Roman Heczko se nachází v centru Bystřice v blízkosti vlakového nádraží. Zaměřuje se na prodej čerstvého masa, uzeniny a grilovacích specialit. Díky vysoké kvalitě nabízených produktů se těší řeznictví velké oblibě mezi zákazníky.

ŘEZNICTVÍ KOSÍK 91 %

Míkova 93, Tábor - Měšice, 39156

Naše řeznictví bylo založeno již v roce 1992. Máme vlastní porážku, bourárnu a výrobnu sídlící v Dobřejicích. Spolupracujeme s českými chovateli AGRA Březnice a REPROGEN. Maso dovážíme do naší vlastní prodejny, zásobujeme také restaurace, školní jídelny a jiné prodejny v našem okolí. Provádíme také i domácí porážky vepřů, skotu, ovcí a koz. Na přání zákazníka maso rozbouráme.

ŘEZNICTVÍ NA HŮRCE - GRÓMAN s.r.o. 91 %

Na Hůrce 28, Dolní Životice - Dolní Životic, 74756

Řeznické řemeslo se v naší rodině dědilo po generace, proto jsme se v roce 1991 rozhodli založit vlastní firmu. Díky našemu modernímu pracovišti zákazníkům nabízíme výrobky vysoké kvality a výtečné chuti. Vše vyrábíme dle původních receptur. Náš bohatý sortiment nabízí více než 100 masných výrobků a několik druhů mas. Specializujeme se na zabijačkové výrobky, pečené kýty a pečená selata.