DSD METALIC Trade s.r.o. 97 %

Karlova 211/5, Plzeň - Jižní Předměstí, 30100

Nabízíme komplexní řešení šité na míru každému zákazníkovi; od prvotní studie, přes projektovou dokumentaci, dodávku, instalaci, zaškolení a následnou servisní péči. Naši práci chápeme jako službu. Službu ve smyslu partnerství se zákazníkem, kterého nesmíme zklamat, jelikož námi dobře odvedená práce se odrazí v tom, že se k nám opět vrátí.

Palírna Samotišky, s.r.o. 97 %

Toveřská 404/8, Samotišky - Samotišky, 77900

V současnosti provozujeme pěstitelskou pálenici, ovocný lihovar, moštárnu a daňový sklad. Naše výrobky můžete zakoupit na naší prodejně, případně Vám je zašleme přepravní službou. Nabízíme vám možnost uskladnit váš kvas u nás, pokud nemáte vhodné prostory na kvašení. Z kapacitních důvodu můžeme uskladnit pouze omezené množství kvasu.

EZON s.r.o. 91 %

Vokov 14, Pelhřimov - Vokov, 39301

Firma zabývající se výrobou poctivých masových konzerv a trvanlivých masových produktů např. polévky, paštiky či hotová jídla. Maso pochází z vlastního chovu a je zpracováno přímo na vlastních jatkách. Díky kontrole nad vlastním chovem maso neobsahuje žádné antibiotika či hormony. Krmivo je vyráběno ze surovin z vlastních polí a celý proces probíhá na Vysočině. V nabídce naleznete bezlepkové produkty vhodné pro osoby trpící celiakií.

VÍNO BLATEL, a.s. 91 %

855, Blatnice pod Svatým Antonínkem, 69671

Jsme vinařskou firmou ve slovácké vinařské podoblasti v obci Blatnice pod Svatým Antonínkem představující propojení rodiny a týmu lidí, pro které je vinohradnictví, vinařství a víno radostí, potěšením i vášní. Vyrábět víno je pro nás radost, potěšení, odvaha a výzva spojená s mnohým úsilím, láskou a citem ženské ruky.