Vložit firmu zdarma

Masné výrobky, mražené výrobky

Řeznictví u Františka s.r.o. 91 %

Požárnická 256, Třinec - Lyžbice, 73961

Řeznictví u Františka je rodinný podnik, který si zakládá na nejvyšší kvalitě u všech svých výrobků. Všechny produkty jsou vyráběny poctivě bez kompromisů na kvalitě. Řeznictví dodává své produkty na prodejny v okolí Třince. Je možné si také objednat chlazené obložené mísy či teplá korýtka plná vybraných lahůdek - žebra, vepřové koleno, klobásy, apod.

Řeznictví Roman Heczko 91 %

1158, Bystřice - Bystřice, 73995

Rodinné řeznictví Řeznictví Roman Heczko se nachází v centru Bystřice v blízkosti vlakového nádraží. Zaměřuje se na prodej čerstvého masa, uzeniny a grilovacích specialit. Díky vysoké kvalitě nabízených produktů se těší řeznictví velké oblibě mezi zákazníky.

Terešovské uzeniny od Jardy 91 %

5, Terešov - Terešov, 33808

Rodinná společnost zabývající se výrobou a prodejem uzenin. Veškeré výrobky jsou z poctivých surovin bez přidaných separátů a rostlinných náhražek. Většina výrobků také neobsahuje žádný přidaný lepek. Všechny uzeniny jsou pouze v té nejvyšší kvalitě a z tohoto důvodu se těší velké oblibě mezi zákazníky.

Maso - uzeniny Karel Staněk 91 %

Palackého 105, Volyně - Volyně, 38701

Maso - uzeniny Karel Staněk se nachází ve Volyni na ulici Palackého. Řeznictví se zabývá prodejem a výrobou kvalitních masných výrobků. V široké nabídce zákazníci mohou zakoupit různé druhy syrového masa, uzeninu, párky, klobásy a zabíjačkové speciality.

ŘEZNICTVÍ HAVELKA 91 %

Limuzská 530/37, Praha - Malešice, 10800

Naše Řeznictví Havelka navazuje na dlouholetou rodinnou tradici. Mezi naše priority patří dodávat zákazníkům vždy čerstvé a kvalitní masné výrobky. Nabízíme široký sortiment masa, specializujeme se na nakládaná masa do marinád a kořenících směsí. Neváhejte a obraťte se na nás. Věříme, že budete s kvalitou výrobků plně spokojeni.

ŘEZNICTVÍ KOSÍK 91 %

Míkova 93, Tábor - Měšice, 39156

Naše řeznictví bylo založeno již v roce 1992. Máme vlastní porážku, bourárnu a výrobnu sídlící v Dobřejicích. Spolupracujeme s českými chovateli AGRA Březnice a REPROGEN. Maso dovážíme do naší vlastní prodejny, zásobujeme také restaurace, školní jídelny a jiné prodejny v našem okolí. Provádíme také i domácí porážky vepřů, skotu, ovcí a koz. Na přání zákazníka maso rozbouráme.