Hotel Hluboký dvůr, a.s. 91 %

Husitská 150/9, Olomouc - Nové Sady, 77900

Hotel Hluboký dvůr, a.s. nabízí kvalitní ubytování v 32 pokojích, s celkovou kapacitou 80 lůžek. Každý pokoj je vybaven hotelovým telefonem, smart LCD televizí, internetovým připojením a vysoušečem vlasů. Součástí ceny ubytování je snídaně či polopenze a vstup do saunového světa. Celý komplex je nekuřácký.

Domov "Srdce v dlaních" - sociální služby Jiříkov 75 %

65, Jiříkov - Filipov, 40753

Domov "Srdce v dlaních" ve Filipově se nachází ve východní části Šluknovského výběžku v těsné blízkosti s německou hranicí. Budova domova je třípodlažní, byla založena koncem 19. století jako klášterní zařízení. Pod střechou domova se nachází velký kulturní sál, kavárna – Babeta a kantýna, kde je možné zakoupení různých základních potravin, lahůdek, nápojů a drobného drogistického zboží. Ergo dílna je k dispozici klientům k volnočasovým aktivitám. Pro příjemné posezení v letních dnech slouží zastřešená terasa a přilehlá zahrada.

Mgr. Lenka Mikešová 75 %

K Pěti bukům 678, Trutnov - Horní Staré Město, 54101

Nabízíme komfortní ubytování v pokojích s jedním až třemi lůžky, kde je většina pokojů vybavena vlastní sprchou, WC, TV a ledničkou. Celková kapacita penzionu je dvacetdva lůžek. Můžeme také nabídnout společenskou místnost, která je vybavena TV, počítačem s připojením na internet, stolním tenisem a společenskými hrami.

ENERGOTIS, s.r.o. - %

Rejhotice 72, Loučná nad Desnou - Rejhotice, 78811

1- Hotel Dlouhé Stráně - ubytování Jeseníky 2 - HOTEL MERITUM 3 - Penzionu Rosa

HOTEL APOLLO - %

Křižná 184/36 - Krásno nad Be, Valašské Meziříčí, 75701