U VČELAŘE 91 %

Nová kolonie 1018, Kadaň - Kadaň, 43201

Nabízíme ubytování v Klášterci nad Ohří. Disponujeme 5 apartmány s 10 lůžky a možností přistýlek. V každém apartmánu je Vám k dispozici vlastní koupelna a plně vybavená kuchyňka. Nabízíme také parkování zdarma a příjemné posezení na zahradě s možností grilování. V okolí se nachází Zámek, který je pro veřejnost přístupný celoročně, ve dvou prohlídkových okruzích si lze prohlédnout sbírky českého, čínského, japonského i středoevropského porcelánu.

Hotel Hluboký dvůr, a.s. 91 %

Husitská 150/9, Olomouc - Nové Sady, 77900

Hotel Hluboký dvůr, a.s. nabízí kvalitní ubytování v 32 pokojích, s celkovou kapacitou 80 lůžek. Každý pokoj je vybaven hotelovým telefonem, smart LCD televizí, internetovým připojením a vysoušečem vlasů. Součástí ceny ubytování je snídaně či polopenze a vstup do saunového světa. Celý komplex je nekuřácký.

HORSKÁ CHATA PAPRSEK 91 %

79, Staré Město - Nová Seninka, 78832

Hotel Paprsek se nachází v Rychlebských horách přičemž leží na hlavní, červeně značené hřebenové trase, vedoucí od Králického Sněžníku. Chata návštěvníkům nabízí bohatý letní i zimní program, tři sjezdové tratě o délkách 1000-1300 m, lyžařskou školou i školičkou, půjčovnou lyží a snowboardů. Chata má 2-5 lůžkové pokoje s příslušenstvím. Součástí je restaurace, jídelna a prostorná dětská herna. Nabízíme také možnost návštěvy nového wellness s parní a finskou saunou.