PENZION NA HVĚZDĚ 91 %

Opletalova 138, Ústí nad Labem - Neštěmice, 40331

Milerádi Vás uvítáme v našem rodinném penzionu v Ústí nad Labem. V našem penzionu se snažíme, aby jste se u nás cítili jako doma a tomu směřujeme veškeré naše služby, jakými jsou vstřícnost, individuální přístup a ochota. Náš penzion disponuje kapacitou 20ti pokojů se 47 lůžky včetně přistýlek. Do penzionu je bezbariérový přístup a snadnější pohyb po penzionu Vám umožní výtah.

Penzion Centrál Znojmo 91 %

Svatopluka Čecha 2115/1, Znojmo - Znojmo, 66902

Počátky našeho podnikání v pohostinství se datují již do 90-tých let 20. století. Našim hostům nabízíme ubytování dvou a tří- lůžkových pokojích . Pokoje jsou vybaveny samostatnou sprchou s WC, menším kuchyňským koutem, lednicí a TV. Hosté v penzionu mají k dispozici internetové připojení prostřednictvím wi-fi. .

Václav Kadeřábek 91 %

Pavla Perky 390, Veverská Bítýška, 66471

Jsme nově zrekonstruovaná stylová restaurace, salonku, prostorného sálu a v letních měsících i venkovní zahrádky. Nabízíme posezení v příjemném a sympatickém prostředí s možností pestrého výběru minutkových a domácích jídel a širokou nabídkou nápojů a ochutnávku malých a rodinných pivovarů. Máme zkušenosti v zajišťování různých společenských akcí, velkolepých svateb a rodinných oslav.