Vložit firmu zdarma

Voda, kanalizace

bickrel s.r.o. 97 %

Mišákova 326/15, Olomouc - Nové Sady, 77900

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

V & H TOP s.r.o. 91 %

4, Kratušín - Kratušín, 38301

Společnost V & H TOP s.r.o. poskytuje komplexní služby týkající se rozvodů vody, kanalizace, topení. Primárně se zaměřujeme na rozvody v rodinných domech a rozvody ve výrobních halách. Naším cílem je kvalita, spolehlivost a spokojenost zákazníka. Zaměstnáváme pouze pracovníky proškolené a odborně zdatné ve svém oboru.

Vodohospodářská společnost ČERLINKA s.r.o. 91 %

Cholinská 1120/13, Litovel - Litovel, 78401

Dodáváme pitnou vodou pro více než 16 tisíc obyvatel, kterým dodáváme denně více než 3 miliony litrů pitné vody. Délka provozované vodovodní sítě je včetně přípojek 162 km. Společnost provozuje 1 vodní zdroj v Zadním Újezdu, kterým jsou zásobovány obce

Chladírenský servis Sabol 75 %

281, Hluboké Mašůvky - Hluboké Mašů, 67152

Naše firma je tu pro Vás již od roku 1992. Patříme mezi certifikovány a autorizovaný servis, který pravidelně absolvuje školení a seznamujeme se s novinkami na trhu a sbíráme informace, abychom byli připraveni našim zákazníkům vyjít vstříc.

AMM Otáhal s.r.o. 75 %

Kobylí 180, Kobylí, 69110

Nabízíme svým zákazníkům nejen vysoce kvalitní plastové výrobky z polypropylénu, poly-etylénu, PVC a jiných termoplastů, ale také výrobu zámečnickou. Vsázíme na kvalitu a dbáme především na osobní kontakt se zákazníkem, ať privátním nebo firemním.

Milan Moravec - %

125, Vraňany - Vraňany, 27707