Vložit firmu zdarma

Vodoinstalční práce

Pavel Jašek 91 %

Huslenky 51, Huslenky , 75602

Nabízíme instalatérské práce z oboru voda, topení, plyn a kanalizace. Provádíme veškeré instalatérské práce, jako např. opravy a výměny potrubí, opravy spotřebičů a rekonstrukce vodovodních rozvodů. Od drobných instalatérských oprav v domácnosti až po rozsáhlé montáže či revize.

Ondřej Holas 75 %

Provazníkova 1269/66, Brno - Černá Pole, 61300

rovádíme kompletní řešení instalatérských prací, od nových instalací přes opravy vnitřních a venkovních rozvodů vody a kanalizace včetně tlakových zkoušek v bytech, domech, bytových domech, technických a administrativních budovách. Zajišťujeme kompletní řešení topného systému v bytech, domech a jiných objektech.

Josef Gernat 75 %

Vřesová 3114, Česká Lípa - Česká Lípa, 47001

Hlavní činností naší společnosti jsou instalatérské práce a zároveň i topenářské práce zahrnující dodávky a montáže tepelných čerpadel a solárních systémů. Našim zákazníkům nabízíme veškeré instalatérské práce, mezi které patří vodoinstalační práce, zdravotní instalace v objektech a jiné.

Jan Koudela 75 %

Osická 141/3, Praha 14 - Kyje, 19800

Současně spolupracujeme s Pražskou plynárenskou a tak zajišťujeme i dodání plynoměru a s tím spojenou agendu. Dále provádíme rekonstukce domů a bytů, montáže klasického a podlahového topení a krbových vložek s výměníkem.