Vložit firmu zdarma

Vzdělání a jazyky

Mateřská škola Pacov, Jatecká 571 97 %

Jatecká 571, Pacov - Pacov, 39501

Filosofií naší školy je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit našim dětem základy celoživotního vzdělávání podle jejich zájmů, potřeb a možností. Pracujeme s dětmi v klidu, pohodě, snažíme se vytvářet u nich tyto základy nenásilnou a hravou formou.

Základní škola a mateřská škola Sněžné, příspěvková organizace 91 %

, Sněžné, 59203

V základní škole Sněžné probíhá vzdělávaní v 7 třídách (na 1. stupni 3 třídy, na 2. stupni 4 třídy) s kapacitou 160 žáků. Součástí školy je školní družina, jejíž činnosti jsou rozděleny do zájmových, rekreačních, odpočinkových a spontánních aktivit. Mateřská škola nabízí pro starší žáky kroužek anglického jazyka.

Školička Pohádka 91 %

Pod průsekem 1341/11a, Praha - Hostivař, 10200

Soukromá mateřská škola Pohádka se nachází na Praze 10. Je určena pro děti ve věku 2 až 5 let. Vzdělávání je založeno na prvcích alternativního přístupu Marie Montessori a k dětem je přistupováno jako k rovnocenným partnerům. V rámci každodenního programu je dbáno na individuální potřeby jedince a rozvoj celé osobnosti dítěte.

Dům dětí a mládeže Slavičín, příspěvková organizace 91 %

Osvobození 296, Slavičín, 76321

Náš tým pedagogů má ke své práci a dětem krásný vztah. Soustředíme se nejen na výuku, ale také na výchovu dětí ke sportu, umění, kultuře, zdravému životnímu stylu, úctě k okolí a životu.