Vložit firmu zdarma

Vzdělání a jazyky

Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 99 %

Jeseniova 2400/96, Praha - Žižkov, 13000

Náš svaz je zařazen Českým atletickým svazem mezi nejlepší v Praze a i mezi nejlepší v ČR. Naleznete u nás disciplíny jako například sprinty, běhy na střední a dlouhé tratě, překážkové běhy, rozestavné běhy, základy gymnastiku, aerobik a sjezdové lyžování.

Dráček s.r.o. 91 %

Staňkova 324/29, Brno - Ponava, 60200

Soukromá mateřská škola a jesle se nachází v centru Brna. Škola je velmi dobře dostupná i pro rodiče z okrajových částí města. Škola je určena pro děti ve věku 2 až 6 let a je zde možnost komunikace v jiném než českém jazyce: angličtina, španělština, francouzština, němčina, polština. Děti mají pravidelně výuku anglického jazyka, logopedickou prevenci, fyzioterapeutickou prevenci apod. Vzdělávací program je obohacen o prvky nejen Montessori pedagogiky, Waldorfské pedagogiky či metody profesora Hejného.

Letní tábor Kalich 91 %

Březinova 4066/138, Jihlava - Jihlava, 58601

Letní Tábor Kalich se nachází u Kamenice nad Lipou na Vysočině v srdci přírody obklopené loukami a lesem. Nejsme ovšem daleko od civilizace a disponujeme Wi-Fi připojením. V areálu se nachází rybník, ke kterému Vám zapůjčíme loďky, dále několik hřišť, včetně plážového volejbalu a sociální zařízení. Pořádáme letní tematické tábory pro děti od 6 do 15 let a tábor s němčinou. Nabízíme možnost pobytů jak pro malé skupinky, tak i velké firemní akce v období května, června a září.

Bezpečnostně právní akademie Brno, s.r.o., střední škola 91 %

Zoubkova 149/20, Brno - Nový Lískovec, 63400

Jsme soukromá střední odborná škola policejně právního a sportovního charakteru zakončená maturitní zkouškou. Učební plán a náplň jednotlivých předmětů jsou sestaveny tak, aby odpovídaly požadavkům kladeným na pracovníky PČR, obecní policie, celní správy, soukromých bezpečnostních služeb a ostatních složek zabývajících se ochranou osob a majetku.