AGM - AGROMOTOR s.r.o. 97 %

Ostrůvek 300/30, Velké Meziříčí - Velké Meziříč, 59401

Jsme přímým nástupcem dlouholeté opravárenské tradice a zkušeností pracovníků Opraven zemědělských strojů n.p. a Agromotoru Velké Meziříčí a.s. Specializujeme se na opravy naftových motorů traktorů, nákladních vozů, zemědělských a stavebních strojů. Provádíme také renovace a opravy náhradních součástí jak k uvedeným motorům, tak pro jiná vozidla a mechanismy.

FORTE a.s. 97 %

529, Mostkovice - Mostkovice, 79802

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

TRISIA, a.s. 91 %

nám. Svobody 526, Třinec - Lyžbice, 73961

Už 50 let vás bavíme, dojímáme i napínáme. Rozvíjíme váš talent, prohlubujeme znalosti a rozšiřujeme obzory. Jsme prostorem pro podnikání a místem pro váš firemní večírek či neformální párty. Ať jste firemní tým nebo jednotlivec dychtící po vzdělání, u nás najdete vhodný kurz se zkušeným lektorem. Nabízíme odborné semináře pro ekonomy, právníky nebo personalisty, jazykové kurzy pro začátečníky i pokročilé, relaxační, pohybové a taneční kurzy a mnoho jiných.