TUCHLER jevištní & textilní technika, spol. s r.o. 91 %

Komenského 427, Újezd u Brna - Újezd u Brna, 66453

Naše společnost byla založena v 60. letech panem Franzem Tüchlerem. Zaměřujeme se na dodávku samozhášivých jevištních textílií, jako jevištní molton nebo jevištní samety, tanečních povrchů a jevištních podlah, efektních materiálů a projekčních ploch, přes jevištní techniku jako jsou řetězové kladkostroje, jevištní tahová zařízení, kolejnice opon a řídící jednotky až po příslušenství, jako gaffa pásky a materiál pro rigging, to vše u nás najdete. Tedy to, co potřebujete z techniky pro představení a akce.

PETR VANĚK - OKNA - DVEŘE s.r.o. 91 %

Masarykovo náměstí 103, Valašské Klobouky - Valašské K, 76601

Chceme, aby za námi stála poctivě provedená práce, a tím i spokojený zákazník, což je prioritou naší firmy. Sledujeme aktuální trendy na trhu, snažíme se neustále zdokonalovat naše služby a dodávat Vám kvalitní okna a dveře s vysoce profesionální montáží za velmi zajímavé ceny. Díky užší spolupráci s výrobci oken a dveří jsou smluveny kratší výrobní termíny a množstevní slevy, což se samozřejmě přenáší i na Vás, našeho zákazníka.

DVEŘE a PODLAHY s.r.o. 91 %

Krátká 4447, Zlín - Zlín, 76001

Přijedeme až k Vám domů či do kanceláře, změříme, naceníme, vše potřebné přivezeme a v přiměřené době namontujeme. Neodjedeme, dokud práci nedokončíme - včetně finálních úprav a úklidu. Kvalitní záruční servis a doplňkové služby je samozřejmostí.