H - TERM s.r.o. 91 %

15, Dobříč - Dobříč, 25225

Společnost H - TERM s.r.o., která vznikla již v roce 1996 se zaměřuje na výrobu a montáž plastových oken a dveří. Na základě požadavků zákazníků dodáváme také okenní doplňky. Záleží nám na vaší spokojenosti, proto odvádíme vždy perfektní práci a dodržujeme veškeré termíny.

PILA OSEČANY s.r.o. 91 %

31, Osečany - Osečany, 26401

Společnost Pila Osečany nabízí širokou škálu stavebního řeziva pro všechny projekty. Hlavní činností firmy je zakázková výroba krovů dle požadavků zákazníka. Společnost si zakládá na profesionálním a osobním přístupu k zákazníkům, kterým nabízí rychlé a ekonomické řešení zakázek.

TUCHLER jevištní & textilní technika, spol. s r.o. 91 %

Komenského 427, Újezd u Brna - Újezd u Brna, 66453

Naše společnost byla založena v 60. letech panem Franzem Tüchlerem. Zaměřujeme se na dodávku samozhášivých jevištních textílií, jako jevištní molton nebo jevištní samety, tanečních povrchů a jevištních podlah, efektních materiálů a projekčních ploch, přes jevištní techniku jako jsou řetězové kladkostroje, jevištní tahová zařízení, kolejnice opon a řídící jednotky až po příslušenství, jako gaffa pásky a materiál pro rigging, to vše u nás najdete. Tedy to, co potřebujete z techniky pro představení a akce.

Vlček Jiří s.r.o. 75 %

Nespice 63, Vacov, 38473

Naše dílna disponuje profesionálním vybavením. Pro truhlářské a nábytkářské dílny jsme schopni přesně podle zadání připravit spojovací a vyspravovací materiál jakéhokoli typu. Zabýváme se také výrobou úchytů nebo dalších okrasných dílů.

AMM Otáhal s.r.o. 75 %

Kobylí 180, Kobylí, 69110

Nabízíme svým zákazníkům nejen vysoce kvalitní plastové výrobky z polypropylénu, poly-etylénu, PVC a jiných termoplastů, ale také výrobu zámečnickou. Vsázíme na kvalitu a dbáme především na osobní kontakt se zákazníkem, ať privátním nebo firemním.

MECO - DREV spol. s r.o. - %

340, Holoubkov - Holoubkov, 33801