H - TERM s.r.o. 91 %

15, Dobříč - Dobříč, 25225

Společnost H - TERM s.r.o., která vznikla již v roce 1996 se zaměřuje na výrobu a montáž plastových oken a dveří. Na základě požadavků zákazníků dodáváme také okenní doplňky. Záleží nám na vaší spokojenosti, proto odvádíme vždy perfektní práci a dodržujeme veškeré termíny.

TUCHLER jevištní & textilní technika, spol. s r.o. 91 %

Komenského 427, Újezd u Brna - Újezd u Brna, 66453

Naše společnost byla založena v 60. letech panem Franzem Tüchlerem. Zaměřujeme se na dodávku samozhášivých jevištních textílií, jako jevištní molton nebo jevištní samety, tanečních povrchů a jevištních podlah, efektních materiálů a projekčních ploch, přes jevištní techniku jako jsou řetězové kladkostroje, jevištní tahová zařízení, kolejnice opon a řídící jednotky až po příslušenství, jako gaffa pásky a materiál pro rigging, to vše u nás najdete. Tedy to, co potřebujete z techniky pro představení a akce.

Wood - Mizer Moravia s.r.o. 75 %

Lidická 3001/28a, Břeclav - Břeclav, 69003

Zaměřujeme se na vybavení moderního zpracovatele dřeva promyšlenými výrobky, které zvyšují rentabilitu a podporují udržitelný rozvoj. Z prvních základních modelů vyrostly vysoce propracované stroje schopné řezat jakékoli dřevo na libovolném kontinentu. Naše pili nabízí širokou škálu pilových pásů pro řezání jakéhokoli dřeva od ekonomických pásů z uhlíkové oceli až po vynikající pásy s tvrdokovem a dvojkovem pro vysoký výkon.

Miroslav Drozdek 75 %

278, Hazlov - Hazlov, 35132

Vyrábíme a dodáváme široký sortiment truhlářských výrobků z masivu a lamina na zakázku. Vyrábíme zejména Euro okna a Euro dveře dále pak vstupní dveře a veškerý bytový nábytek. Z nábytku převažují obývací stěny, vestavěné skříně, komody, nábytek do dětských pokojů a ložnic.

MECO - DREV spol. s r.o. - %

340, Holoubkov - Holoubkov, 33801