Vložit firmu zdarma

Truhlářské práce

Nábytek - Radys 91 %

1060, Mosty u Jablunkova - Mosty u J, 73998

Jsme rodinná firma zabývající se prodejem nábytku. Na rozdíl od většiny prodejců není našim cílem pouze prodej, ale také komfortní servis s tímto spojený. Klademe velký důraz na bezproblémové vyřízení případných reklamací, aniž by jsme zatížili zákazníka. Na trhu s nábytkem jsme od roku 1995 a to nejen jako prodejci, ale v dřívějších letech i jako výrobci.

TRUHLÁŘSTVÍ - MITA s.r.o. 75 %

115, Kozlany - Kozlany, 68341

Naše firma byla založena v roce 1999 s jednoduchým montážním programem plovoucích podlah, dřevěných a vysokotlakých laminátových schodů a zábradlí. S přibývajícími zkušenostmi, zakázkami a strojním vybavením jsme firmu rozšířili o několik mladých truhlářů se zájmem o individuální zakázkovou výrobu a montáž. Máme zkušenosti s výrobou pro domácí i zahraniční trh (Slovensko, Německo).

František Křivda - %

Veletiny 169, Veletiny, 68733

Marek Mikl - %

K Bezedníku 284, Lukov - Lukov, 76317

Činnosti firmy Truhlářské práce provádí stolařské práce výroba kuchyně nábytek (skříně, stoly, postele, obývací stěny, ...) Kuchyně, kuchyňský nábytek výroba, odborná montáž, doprava kuchyně Nábytek, bytové doplňky - prodej, montáž doprava, odborná montáž nábytek (skříně, stoly, postele, obývací stěny, ...) Nábytek, bytové doplňky - výroba výroba nábytek (skříně, stoly, postele, obývací stěny, ...

Jiří Havlín - %

418, Poříčany - Poříčany, 28914

NÁBYTEK VÁGNER - %

Za Sokolovnou 322, Rajhradice - Rajhradice, 66461