bickrel s.r.o. 97 %

Mišákova 326/15, Olomouc - Nové Sady, 77900

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

Elektro Jakš 91 %

Nádražní 393, Prachatice - Prachatice II, 38301

Provádíme elektroinstalační práce, zabýváme se opravami a revizemi elektrických zařízení a hromosvodů. Naší prioritou je vaše spokojenost. Předností firmy je profesionalita a dlouholetá zkušenost. Navíc se postaráme o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky.

Karel Soukup 91 %

Kostnická 153, Pardubice - Svítkov, 53006

Naše firma poskytuje kompletní služby v oblasti garážových vrat a automatických pohonů bran. Dále provádíme také elektrorevize. Naší prioritou je spokojený zákazník, a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby.

Drinko, spol. s r.o. 91 %

Karoliny Světlé 105/14, Liberec - Liberec VII-Horní Rů, 46007

Naše společnost Drinko, spol. s r.o. již s dlouholetou tradicí poskytuje služby v oblasti výstavby a servisu čerpacích stanic a montáže potrubních rozvodů. Dále poskytujeme revize a čištění nádrží a jejich vložkování novou univerzální plastovou vložkou. Naším cílem je kvalita, spolehlivost a spokojenost zákazníka.

ELEKTROTEPLO Kolín, spol. s r.o. 91 %

Rybářská 56, Kolín - Kolín II, 28002

Naše společnost ELEKTROTEPLO Kolín působí v oblasti průmyslových pecí a průmyslových tepelných zařízení, které jsou určené především pro strojírenský průmysl. V České republice patříme mezi jediné výrobce odporových pecí, indukčních zařízení a solných lázní. Dále provádíme generální opravy zdrojů a generátorů pro vysokofrekvenční kalení o výkonu až do 80 kW.