bickrel s.r.o. 97 %

Mišákova 326/15, Olomouc - Nové Sady, 77900

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

Miroslav Bárta 97 %

18, Nový Bydžov - Stará Skřeněř, 50401

Provádíme kompletní elektrikářské práce pro novostavby, dřevostavby i pro rekonstrukce domů. Zajišťujeme odstraňování závad vyplývajících s revizí provádíme výměny vypínačů zásuvek jističů montáž či výměny svítidel led osvětlení montáž přepěťových ochran a opravy bojlerů.

Elektroinstalační práce 91 %

Vincence Makovského 4420/6, Ostrava - Poruba, 70800

Poskytujeme komplexní služby v oblasti elektroinstalace v Moravskoslezském kraji. Naším cílem je kvalita, spolehlivost a spokojenost zákazníka. Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti, odbornost v dané problematice i za všech okolností seriózní a vstřícný přístup.

ANDERLE VLASTIMIL 91 %

Ledová 125/16, Plzeň - Červený Hrádek, 31200

Nabízíme kompletní služby v oblasti elektroinstalační práce včetně revizí a oprav. Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce serózní přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby.

Elektro Jakš 91 %

Nádražní 393, Prachatice - Prachatice II, 38301

Provádíme elektroinstalační práce, zabýváme se opravami a revizemi elektrických zařízení a hromosvodů. Naší prioritou je vaše spokojenost. Předností firmy je profesionalita a dlouholetá zkušenost. Navíc se postaráme o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky.

[email protected], s.r.o. 91 %

Rohy 27, Rohy - Rohy, 67505

Poskytujeme komplexní elektrikářskou a elektrotechnikou činnost. Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.