bickrel s.r.o. 97 %

Mišákova 326/15, Olomouc - Nové Sady, 77900

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

Miroslav Bárta 97 %

18, Nový Bydžov - Stará Skřeněř, 50401

Provádíme kompletní elektrikářské práce pro novostavby, dřevostavby i pro rekonstrukce domů. Zajišťujeme odstraňování závad vyplývajících s revizí provádíme výměny vypínačů zásuvek jističů montáž či výměny svítidel led osvětlení montáž přepěťových ochran a opravy bojlerů.

Elektroinstalační práce 91 %

Vincence Makovského 4420/6, Ostrava - Poruba, 70800

Poskytujeme komplexní služby v oblasti elektroinstalace v Moravskoslezském kraji. Naším cílem je kvalita, spolehlivost a spokojenost zákazníka. Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti, odbornost v dané problematice i za všech okolností seriózní a vstřícný přístup.

[email protected], s.r.o. 91 %

Rohy 27, Rohy - Rohy, 67505

Poskytujeme komplexní elektrikářskou a elektrotechnikou činnost. Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

ELIT plus CZ s.r.o. 91 %

Vlkov 6, Nová Paka, 50901

Naše ELIT plus CZ s.r.o. nabízí kompletní práce v oblasti elektro. Zabýváme se průmyslovými elektroinstalacemi, instalacemi rodinných domků a provozoven. Dále provádíme opravy a výměny jističů, spotřebičů i rekonstrukce elektrických rozvodů. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

Fox pro agency s.r.o. 91 %

Výstaviště 405/1, Brno - Pisárky, 60300

Fox pro agency s.r.o. zajištuje kompletní služby pro vaše akce. Poskytujeme veškerou AV techniku, stany všech velikostí a catering. Staráme se o celkové zajištění koncertů, festivalů, veletrhů, společenských akcí a akcí pro děti. V neposlední řadě pronajímáme elektrocentrály, které se dají využít na party na netradičních místech, sportovních akcích, hudebních festivalech nebo také při sněhových kalamitách či požárech.