Miroslav Bárta 97 %

Stará Skřeněř 18, Nový Bydžov, 50401

Naše firma provádí kompletní elektrikářské práce s mnoholetou zkušeností. Zaměřujeme se na novostavby, dřevostavby i rekonstrukce domů. Zajišťujeme odstraňování závad vyplývajících z revizí, výměny vypínačů, zásuvek či jističů, opravy bojlerů. Dále montujeme a vyměňujeme svítidla LED osvětlení. Mezi naše další činnosti patří také instalace hromosvodů.

Karel Soukup 91 %

Kostnická 153, Pardubice - Svítkov, 53006

Naše firma poskytuje kompletní služby v oblasti garážových vrat a automatických pohonů bran. Dále provádíme také elektrorevize. Naší prioritou je spokojený zákazník, a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby.

PEG spol. s r.o. 91 %

Baarova 793/49, Praha - Michle, 14000

Naše společnost PEG spol. s r.o., která byla založena již v roce 1990, se zabývá poskytováním služeb v elektrotechnickém oboru. Později se rozšířila o výrobní, servisní a zkušební činnost. Naším cílem je kvalita, spolehlivost a spokojenost zákazníka. Zaměstnáváme pouze pracovníky proškolené a odborně zdatné ve svém oboru.

[email protected], s.r.o. 91 %

Rohy 27, Rohy - Rohy, 67505

Poskytujeme komplexní elektrikářskou a elektrotechnikou činnost. Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

Drinko, spol. s r.o. 91 %

Karoliny Světlé 105/14, Liberec - Liberec VII-Horní Rů, 46007

Naše společnost Drinko, spol. s r.o. již s dlouholetou tradicí poskytuje služby v oblasti výstavby a servisu čerpacích stanic a montáže potrubních rozvodů. Dále poskytujeme revize a čištění nádrží a jejich vložkování novou univerzální plastovou vložkou. Naším cílem je kvalita, spolehlivost a spokojenost zákazníka.

ELEKTROMONTÁŽE HAVELKA 91 %

Ořechová 676/4, Velké Pavlovice - Velké Pavlov, 69106

Naše společnost Peter Havelka, která je na českém trhu již 24 let, působí v oboru elektromontáže. Mezi primární služby patří komplexní elektroinstalace rodinných domů, bytů, bytových domů a průmyslových staveb. Naší prioritou je rychlost a kvalita odvedené práce. Dbáme na dodržování všech bezpečnostních předpisů a norem při výkonu práce.