Vložit firmu zdarma

Elektroinstalace, revize

Hlavenka Radek-elektroinstalační práce 75 %

Růžičkova 2000/6, Břeclav - Břeclav, 69002

Našim klientům nabízíme kompletní elektroinstalace, občanské i průmyslové, rekonstrukce, údržba a opravy, montáže hromosvodů, zajištění revize, projektové dokumentace, zajištění přihlášek k odběru, odstraňování revizních závad, související stavební práce, drobné elektro opravy, údržba a servis, elektroinstalace silnoproud, zapojení elektrospotřebičů, osvětlení a mnoho dalších služeb.

Miloslav Kalců 75 %

sídl. Hůrka 1054, Kralupy nad Vltavou - Kralupy , 27801

Jsme dodavatelem společnosti ČEZ Distribuce, a.s. člena skupiny ČEZ, pro kterého zajišťujeme elektromontážní a projekční činnost ve Středočeském kraji. Elektromontážní a projekční služby poskytujeme i obcím i developerům. nabízíme elektromontážní práce na elektrickém zařízení do 35 kV.

Zdeněk Janků 75 %

Jaroslava Staňka 868, Uherské Hradiště - Mařatice, 68605

Naše společnost Vám nabízí kompletní služby v oboru naší působnosti. Využijte naše moderní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál. Neustále zkvalitňujeme své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Neváhejte a obraťte se na naši společnost.

KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o. - %

Domažlická 1141/172a, Plzeň - Skvrňany, 31800

Činnosti firmy Elektroinstalační práce, revize provádí elektroinstalační práce Elektroinstalační materiál - prodej prodej elektrické rozvaděče Průmyslová elektrická zařízení - výroba výroba rozvaděče

Karel Kohoutek - %

Žižkova 259, Dašice - Dašice, 53303