Miroslav Bárta 97 %

18, Nový Bydžov - Stará Skřeněř, 50401

Provádíme kompletní elektrikářské práce pro novostavby, dřevostavby i pro rekonstrukce domů. Zajišťujeme odstraňování závad vyplývajících s revizí provádíme výměny vypínačů zásuvek jističů montáž či výměny svítidel led osvětlení montáž přepěťových ochran a opravy bojlerů.

Lenka Šopíková s.r.o. - kancelářská technika 75 %

Svatojiřské nábřeží 457, Uherské Hradiště - Uherské Hra, 68601

Nedovedeme si představit prodej špičkové kancelářské techniky bez záručního i pozáručního servisu. Proto v našem servisu pracují vyškolení a zkušení technici, kteří jsou vybaveni moderní technikou, aby Vám mohli co nejrychleji a nejkvalitněji opravit Vaši kancelářskou techniku.

Centrální vysavače EKOELEKTRO - Rozsypal Roman 75 %

272, Doloplazy - Doloplazy, 78356

Více než 19-ti let zkušeností s profesionální péčí o zákazníky spolu s minimálním počtem reklamací nás právem řadí ke špičce v tomto oboru v České Republice.Náš servisní technik pro Vás v případě poruchy navrhne optimální řešení, ať se jedná o výměnu poškozeného dílu nebo celého kompletu.

MINERVA BOSKOVICE, a.s. 75 %

Sokolská 1318/60, Boskovice, 68001

MINERVA je moderní akciová společnost, která vytváří zajímavé pracovní příležitosti v boskovickém regionu. Není to jen výrobní podnik, ale je to společnost s dostatečně zkušenou vývojovou základnou s oborníky v nákupu i prodeji. Opírá se o technickou zdatnost svých pracovníků a o inovační potenciál, který tito pracovníci nabízejí.

BOHEMIA BIKE a.s. - %

Okružní 697, České Budějovice - České Buděj, 37001

Richard Webera - %

Českokamenická 1799/13, Česká Lípa - Česká Lípa, 47001