FITMONT, s.r.o. 91 %

Cejl 29/76, Brno - Zábrdovice, 60200

Společnost FITMONT, s.r.o. působí na území celé republiky. Její primární činností jsou komplexní dodávky slaboproudých instalací informačních technologií se zamřením na bezpečnostní systémy, datové sítě, tvorbu aplikačního programového vybavení, vývoj a výrobu jednoúčelových elektronických zařízení. Společnost disponuje vlastní projekční skupinou vč. technického vybavení potřebného k tvorbě elektronické dokumentace.

FJCP, spol. s r.o. 75 %

Havlíčkova 4761/20, Jihlava - Jihlava, 58601

Naše společnost je od roku 2007 zavedenou jihlavskou firmou, kde kvalita a spolehlivost spolu se spokojenosti zákazníka je na prvním místě. Sedm dní v týdnu vám nabízíme široký sortiment nářadí, zařízení či pomůcky pro jakoukoliv práci na stavbě pro podnikatele, pro drobné řemeslníky i pro občany, kteří mají jako hobby domácí práce, práci na zahradě, či domácí úklid. Naše společnost se zabývá nejen půjčováním kvalitního praktického nářadí, mechanizace či pronájmem mechanizace s obsluhou, ale jsme i autorizovaní prodejci MAKITA, METABO a MIKASA.

ON TOP ELEKTRO s.r.o. 75 %

Republikánská 1102/45, Plzeň - Lobzy, 31200

Pokud chcete navrhnout, spočítat a zrealizovat Vaše představy a plány v oblasti silnoproudých nebo slaboproudých rozvodů, počítačových sítí, anténních rozvodů nebo hromosvodů pro Váš byt, dům, prodejnu, průmyslovou stavbu nebo školní a zdravotnický objekt, jste na správné adrese.

Lenka Šopíková s.r.o. - kancelářská technika 75 %

Svatojiřské nábřeží 457, Uherské Hradiště - Uherské Hra, 68601

Nedovedeme si představit prodej špičkové kancelářské techniky bez záručního i pozáručního servisu. Proto v našem servisu pracují vyškolení a zkušení technici, kteří jsou vybaveni moderní technikou, aby Vám mohli co nejrychleji a nejkvalitněji opravit Vaši kancelářskou techniku.