Vložit firmu zdarma

Sport, volný čas

Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 99 %

Jeseniova 2400/96, Praha - Žižkov, 13000

Náš svaz je zařazen Českým atletickým svazem mezi nejlepší v Praze a i mezi nejlepší v ČR. Naleznete u nás disciplíny jako například sprinty, běhy na střední a dlouhé tratě, překážkové běhy, rozestavné běhy, základy gymnastiku, aerobik a sjezdové lyžování.

Letní tábor Kalich 91 %

Březinova 4066/138, Jihlava - Jihlava, 58601

Letní Tábor Kalich se nachází u Kamenice nad Lipou na Vysočině v srdci přírody obklopené loukami a lesem. Nejsme ovšem daleko od civilizace a disponujeme Wi-Fi připojením. V areálu se nachází rybník, ke kterému Vám zapůjčíme loďky, dále několik hřišť, včetně plážového volejbalu a sociální zařízení. Pořádáme letní tematické tábory pro děti od 6 do 15 let a tábor s němčinou. Nabízíme možnost pobytů jak pro malé skupinky, tak i velké firemní akce v období května, června a září.

Středisko volného času Vratimov, příspěvková organizace 91 %

Frýdecká 377/61, Vratimov - Vratimov, 73932

Jsme zařízení zájmového vzdělávání. Našim posláním je smysluplné naplnění volného času dětí, mládeže a dospělých formou kroužků, příležitostných akcí, táborů a dalších aktivit. Dům dětí a mládeže nabízí pravidelnou zájmovou činnost pro děti a mládež.

Český kynologický svaz ZKO Pelhřimov - 422 75 %

K Tenisu 2146, Pelhřimov - Pelhřimov, 39301

Nabízíme všem majitelům psů výuku základního výcviku a výchovy štěňat i dospělých psů, socializaci každého psa i křížence, plemeno nerozhoduje, výcvik základů poslušnosti a dovednosti, sportovní výcvik, pachové práce, stopy a záchranářský výcvik i výcvik sportovních agilit, výcvik malých plemen, obrany,možnost skládání zkoušek pro začátečníky i pokročilé - mezinárodní, národní a moravskoslezké, záchranářských zkoušek - mezinárodní a národní, příprava na výstavy. Fungujeme již od roku 1972.