Vložit firmu zdarma

Sport, volný čas

SK Jiřice, z.s. 91 %

100, Jiřice - Jiřice, 39601

Hlavní náplní Sportovního klubu Jiřice, z.s. je sportovní činnost, kde sdružují fotbalový oddíl, tenisový oddíl a oddíl stolního tenisu. Spolek také pořádá či se podílí na pořádání kulturních akcí, např. sportovní ples či pálení čarodějnic. Klub disponuje fotbalovým hřištěm s přírodní trávou, dvěma víceúčelovými hřišti s umělým povrchem, tenisovými kurty a hřištěm na plážový volejbal. Dále provozuje hospodu Na hřišti, která je využívána při sportovních a kulturních akcích. Všechny hřiště i prostor hospody lze po předchozí domluvě využívat za poplatek.

TEZA Hodonín, příspěvková organizace 91 %

Tyršova 3588/10, Hodonín - Hodonín, 69501

Základním účelem, pro který je organizace zřízena je umožnit občanům města Hodonína a okolí rozšíření aktivit a sportovního vyžití v tělovýchovných zařízeních města, tzn. provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a zařízení sloužících k regeneraci a rekondici pro využití volného času obyvatel, vytvářet podmínky pro organizování mnohostranného sportovního vyžití občanů města a organizačně zajišťovat sportovní akce dle dohody se zřizovatelem.

Sdružení MOST K ŽIVOTU, z.s. 91 %

Bohuslava Němce 2811/4, Přerov - Přerov I-Město, 75002

Jsme nestátní nezisková organizace působící v sociální oblasti, jejímž cílem je integrace osob se zdravotním postižením bez rozdílu věku, typu a stupně postižení do společnosti. Usilujeme o to, aby děti, mládež i dospělé osoby se zdravotním postižením mohly žít ve své rodině, se svými kamarády a s námi všemi v našem městě.

Středisko volného času Vratimov, příspěvková organizace 91 %

Frýdecká 377/61, Vratimov - Vratimov, 73932

Jsme zařízení zájmového vzdělávání. Našim posláním je smysluplné naplnění volného času dětí, mládeže a dospělých formou kroužků, příležitostných akcí, táborů a dalších aktivit. Dům dětí a mládeže nabízí pravidelnou zájmovou činnost pro děti a mládež.