Vložit firmu zdarma

Sport, volný čas

Benefit Air s.r.o. 91 %

Gen. Sachera 539/3, Prostějov - Čechovice, 79604

Naše společnost Benefit Air s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti letecké dopravy. Nabízíme prodej letecké techniky a pronájem letadel. Dále provádíme letecký výcvik a tandemové seskoky. Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti, odbornost v dané problematice a za všech okolností seriózní a vstřícný přístup.

SK Jiřice, z.s. 91 %

100, Jiřice - Jiřice, 39601

Hlavní náplní Sportovního klubu Jiřice, z.s. je sportovní činnost, kde sdružují fotbalový oddíl, tenisový oddíl a oddíl stolního tenisu. Spolek také pořádá či se podílí na pořádání kulturních akcí, např. sportovní ples či pálení čarodějnic. Klub disponuje fotbalovým hřištěm s přírodní trávou, dvěma víceúčelovými hřišti s umělým povrchem, tenisovými kurty a hřištěm na plážový volejbal. Dále provozuje hospodu Na hřišti, která je využívána při sportovních a kulturních akcích. Všechny hřiště i prostor hospody lze po předchozí domluvě využívat za poplatek.

TEZA Hodonín, příspěvková organizace 91 %

Tyršova 3588/10, Hodonín - Hodonín, 69501

Základním účelem, pro který je organizace zřízena je umožnit občanům města Hodonína a okolí rozšíření aktivit a sportovního vyžití v tělovýchovných zařízeních města, tzn. provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a zařízení sloužících k regeneraci a rekondici pro využití volného času obyvatel, vytvářet podmínky pro organizování mnohostranného sportovního vyžití občanů města a organizačně zajišťovat sportovní akce dle dohody se zřizovatelem.