Středisko volného času Vratimov, příspěvková organizace 91 %

Frýdecká 377/61, Vratimov - Vratimov, 73932

Jsme zařízení zájmového vzdělávání. Našim posláním je smysluplné naplnění volného času dětí, mládeže a dospělých formou kroužků, příležitostných akcí, táborů a dalších aktivit. Dům dětí a mládeže nabízí pravidelnou zájmovou činnost pro děti a mládež.

Český kynologický svaz ZKO Pelhřimov - 422 75 %

K Tenisu 2146, Pelhřimov - Pelhřimov, 39301

Nabízíme všem majitelům psů výuku základního výcviku a výchovy štěňat i dospělých psů, socializaci každého psa i křížence, plemeno nerozhoduje, výcvik základů poslušnosti a dovednosti, sportovní výcvik, pachové práce, stopy a záchranářský výcvik i výcvik sportovních agilit, výcvik malých plemen, obrany,možnost skládání zkoušek pro začátečníky i pokročilé - mezinárodní, národní a moravskoslezké, záchranářských zkoušek - mezinárodní a národní, příprava na výstavy. Fungujeme již od roku 1972.

Vyhlídkové plavby - Miroslav Kedršt 75 %

Kloboučnická 1628/9, Praha, 14000

Díky mnoholetým zkušenostem jsme se naučily naslouchat naším klientům, a proto se snažíme vyhovět jakémukoli jejích přání. Jsme schopní přizpůsobit naše lodě i personál k plavbě Váších snů, přání či rozmaru. Náš kapitán, Pan Kedršt je v současnosti jednou z nejváženějších osobností na Vltavě v Praze.

MKZ STROJE s.r.o. - %

U smaltovny 1381/26, Praha - Holešovice, 17000