Vložit firmu zdarma

Strojírenství, kovo

SOTM STROJÍRNA s.r.o. 91 %

Tovární 725, Holešov - Holešov, 76901

Společnost SOTM STROJÍRNA s.r.o. je firma s dlouholetou tradicí, které poskytuje kompletní služby v oblasti zpracování plechů a výroby svařovaných dílů. Zabýváme se sériovou i zakázkovou výrobou pro jednotlivce i velké průmyslové podniky. Vyrábíme ocelové konstrukce, zásobníky, plošiny, kryty obráběcích strojů a potrubní systémy.

BRIKLIS, spol. s r.o. 91 %

Táborská 335, Malšice - Malšice, 39175

Již od roku 1991 vyrábíme briketovací lisy pro zpracování spalitelných i kovových materiálů. Tyto lisy se využívají v průmyslu, zemědělství a v řemeslné výrobě ve více než 30 zemích světa. Díky profesionální násypce lisů BrikStar je umožněna instalace lisů pod odsávání a napojení lisů do výrobních linek. Zajišťujeme také výměnu náhradních dílů a servis.

TDS CHRUDIM s.r.o. 91 %

Čáslavská 266, Chrudim - Chrudim IV, 53701

Naše firma TDS CHRUDIM s.r.o. nabízí kompletní služby pro vaše třídiče a drtiče. Pomůžeme Vám připravit řešení přímo pro vaše podmínky. Prodáváme nové stroje Loco Project. Dále se zabýváme opravami a servisem, jsme také schopní zajistit veškeré náhradní díly. Služby poskytujeme i v zahraničí.

SINOP SMP s.r.o. 91 %

K Hrušovu 1400/1, Praha - Hostivař, 10200

Jsme přední český výrobce plechových dílů a konstrukčních prvků. V oblasti plechových dílů se specializujeme na laserové řezání, vystřihování, ohraňování či ohýbání. Vyrábíme konstrukční díly, pří výrobě používáme CNC třískové obrábění. Další součástí našich služeb je laserové a robotické svařování, povrchová úprava a montáž. Vše vyrábíme v kvalitě v souladu s certifikací ISO 9001:2015.

DSP Ostrava s.r.o. 91 %

Rudé armády 1820/31, Karviná - Hranice, 73301

Naše společnost na trhu důlně stavebních prací působí více než 20 let. Zaměstnáváme odborníky v oblasti rekonstrukcí vertikálních děl, vrtání, vybavování a výklizu porubů. Provozovna v Karviné disponuje skladovými prostory a výrobní halou. Zde pak realizujeme, od projektování, přes výrobu a samotnou montáž, také ocelové konstrukce pro důlní i povrchové stavitelství.