Vložit firmu zdarma

Interiér, exteriér domu

MILA TRADING 91 %

Horolezecká 861/2, Praha - Hostivař, 10200

Společnost Mila trading působí již od roku 1993 v oblasti textilního průmyslu. Činnost společnosti je zaměřena na výrobu textilních polštářů a sedáků pro zahradní nábytek i interiér. Mezi další výrobky patří závěsy, přehozy, sedáky pro stravovací zařízení či potahy na slunečníky a další zakázková výroba dle přání zákazníka.

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o. 75 %

Dlouhá Ves 191, Rychnov nad Kněžnou, 51601

Naše firma je výrobcem průmyslových vrat. Vrata doporučíme a navrhneme do každého průmyslného odvětví. Mezi nejčastěji vyráběná průmyslová vrata patří vrata skládací panelová, skládací rámová i hangárová vrata. Vhodným řešením jsou také posuvná vrata.

Eva Synková 75 %

Josefy Faimonové 2227/12, Brno - Líšeň, 62800

Úkolem bytového designéra je provést náročnou, ale příjemnou fází návrhu interiéru s případným výběrem materiálů a vybavení, které bude ideální právě pro Vás. Rozhodnete-li se pro realizaci, převezmu za Vás koordinaci a řízení řemeslníků.

OPTIMI, spol. s r.o. 75 %

Dubečská 74/4, Praha - Strašnice, 10000

Naše společnost nabízí pro zasklívání balkonů originální finský zasklívací systém. Bezrámové zasklení je zhotoveno z bezpečnostního tvrzeného skla a hliníkových profilů, které zvyšují mobilitu. Náš systém nevyžaduje údržbu a mytí skel je snadné i z venkovní strany.

Miroslav Drozdek 75 %

278, Hazlov - Hazlov, 35132

Vyrábíme a dodáváme široký sortiment truhlářských výrobků z masivu a lamina na zakázku. Vyrábíme zejména Euro okna a Euro dveře dále pak vstupní dveře a veškerý bytový nábytek. Z nábytku převažují obývací stěny, vestavěné skříně, komody, nábytek do dětských pokojů a ložnic.