Vložit firmu zdarma

Interiér, exteriér domu

Petr Dušánek 98 %

Národní 369/25, Liberec, 46008

Provádíme pokládku a montáž všech druhů podlah a podlahových krytin, jako jsou veškeré druhy dřevěných, laminátových a plovoucích podlah, celoplošně lepených dřevěných parket, koberců, podlahových krytin z PVC nebo linolea, korkových podlah apod.

DSD METALIC Trade s.r.o. 97 %

Karlova 211/5, Plzeň - Jižní Předměstí, 30100

Nabízíme komplexní řešení šité na míru každému zákazníkovi; od prvotní studie, přes projektovou dokumentaci, dodávku, instalaci, zaškolení a následnou servisní péči. Naši práci chápeme jako službu. Službu ve smyslu partnerství se zákazníkem, kterého nesmíme zklamat, jelikož námi dobře odvedená práce se odrazí v tom, že se k nám opět vrátí.

Renovatis invest s.r.o. 91 %

Zašovská 750, Valašské Meziříčí, 757 01

Specializujeme se na kompletní rekonstrukci a realizaci interiérů na klíč. Provádíme rekonstrukci panelových a cihlových bytů, bytových jader a realizaci koupelen. Na trhu stavebních prací se pohybujeme od roku 1996 a máme za sebou řadu spokojených zákazníků. Mezi naše práce patří elektroinstalační práce, samonivelační stěrky, pokládka dlažby, pokládka plovoucích podlah, pokládka PVC a vinylových dílců, pokládka koberců, úpravy povrchů, epoxidové stěrky, zpracování kamene a mnoho dalších.

Josef a Lukáš Venský - Vemax 91 %

Hanácká 70/28, Přerov - Přerov X-Popovice, 75124

Zajišťujeme revize a opravy tělocvičného nářadí a zařízení tělocvičen, dětských hřišť, sportovišt, posiloven a poskytujeme služby soudního znalce v oblasti sportu. Připravíme Vám kompletní projekty a podklady pro žádost o dotaci z českých a evropských fondů.