Vložit firmu zdarma

Úřady, správy

TEZA Hodonín, příspěvková organizace 91 %

Tyršova 3588/10, Hodonín - Hodonín, 69501

Základním účelem, pro který je organizace zřízena je umožnit občanům města Hodonína a okolí rozšíření aktivit a sportovního vyžití v tělovýchovných zařízeních města, tzn. provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a zařízení sloužících k regeneraci a rekondici pro využití volného času obyvatel, vytvářet podmínky pro organizování mnohostranného sportovního vyžití občanů města a organizačně zajišťovat sportovní akce dle dohody se zřizovatelem.

Muzeum Českého ráje v Turnově, příspěvková organizace 91 %

Skálova 71, Turnov - Turnov, 51101

Muzeum Českého ráje se nachází v památkové zóně města Turnova 100 m od náměstí Českého ráje, cca 5 minut od autobusového nádraží v centru a 20 minut od Terminálu u vlakového nádraží. Skálova ulice poskytuje omezené parkování pro osobní vozidla, pro autobusy je 50 m od budovy muzea vyhrazeno jedno stání. Muzeum nabízí expozice které vás vnesou do dob minulých a přiblíží vám tehdejší zvyky a tradice.

Římskokatolická farnost Velký Újezd u Jemnice 91 %

1, Kojatice - Velký Újezd, 67532

Římskokatolická církev je největší organizovanou skupinou v křesťanství. Za svou hlavu považuje Ježíše Krista a v jejím čele stojí římský papež, považovaný katolíky za Kristova zástupce a nástupce apoštola sv. Petra, jemuž Kristus předal pastýřskou moc.

Obec Tursko 91 %

Čestmírovo náměstí 59, Tursko, 25265

Obec Tursko se nachází v okrese Praha-západ, kraj Středočeský, zhruba 14 km od centra Prahy a 5,5 km jižně od Kralup nad Vltavou. V obci žije přes 830 obyvatel. Obec byla významným centrem Rytířského řádu křižovníků s červenou hvězdou. Proto prakticky všechny památky v Tursku jsou spjaty s tímto řádem. V části území obce byla v posledních letech vystavěna nová obytná zóna.