Vložit firmu zdarma

Živočišná výroba

Polanský AB s.r.o. 98 %

Myslíkova 4, Pacov - Pacov, 39501

Naši společnost jsme vybudovali na spokojenosti klientů a kvalitně poskytovaných službách. Jsme společnost, které není lhostejná ochrana životního prostředí, a proto se zabýváme využitím obnovitelných zdrojů energie. Našim klientům nabízíme komplexní služby, jedná se o výkup, zpracování a prodej biomasy s využitím kamiónové přepravy.

Ludvík Lexa 91 %

Chotíkovská 218/27, Plzeň - Malesice, 31800

Naše společnost se zaobírá výrobou a zpracováním zemědělských produktů, prodejem krůt, prasat a obilí. Náš profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování našich služeb.

Petr Rubeš 91 %

Poděbradova 137/49, Lysá nad Labem, 28922

Soustředíme se na rostlinnou výrobu, konkrétně na pěstováním ovoce a zeleniny. Mezi naše hlavní plodiny patří konzumní brambory a jahody. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování našich služeb. Naleznete nás ve městě Lysá nad Labem.

KROMILK, a.s. 75 %

Štěchovice 1357/14, Kroměříž, 76701

Naším hlavním výrobním programem výroba sýrů čerstvých v základní chuti a v 6-ti ochucených variantách (příchuť česnek, křen, mexiko, provensálské koření, brusinky, chilli papričky) a krémových tvarohových sýrů v základní chuti a ve 2 ochucených variantách.

Karel Žáček 75 %

Popov 22, Kostelec, 33023

Naše společnost nabízí sportovní rybolov, prodej živých ryb, sladkovodní ryby, výlov rybníků, plemenářské služby, umělá inseminace zvířat, odběry spermatu hřebců, živočišnou výrobu, distribuce obilovin, úprava zemědělské půdy, setí obilovin, sečení travnatých ploch, výmlat obilnin a šrotování obilnin.