Vložit firmu zdarma

Zemědělství

Polanský AB s.r.o. 98 %

Myslíkova 4, Pacov - Pacov, 39501

Naši společnost jsme vybudovali na spokojenosti klientů a kvalitně poskytovaných službách. Jsme společnost, které není lhostejná ochrana životního prostředí, a proto se zabýváme využitím obnovitelných zdrojů energie. Našim klientům nabízíme komplexní služby, jedná se o výkup, zpracování a prodej biomasy s využitím kamiónové přepravy.

Zemědělské družstvo " Podlipan " Vitice 91 %

Dobré Pole 54, Vitice, 28163

Naše zemědělské družstvo se zabývá rostlinnou výrobou, pěstujeme obiloviny, řepku olejku, kukuřici, v omezené míře se také zabýváme sadovnictvím a prodejem ovoce. Dále zajišťujeme odvoz komunálního odpadu.

Ludvík Lexa 91 %

Chotíkovská 218/27, Plzeň - Malesice, 31800

Naše společnost se zaobírá výrobou a zpracováním zemědělských produktů, prodejem krůt, prasat a obilí. Náš profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování našich služeb.

Pavlovín, spol. s r.o. 75 %

Hlavní 666/2, Velké Pavlovice , 69106

Obhospodařujeme svých 62 ha vinic a dalších 40 ha v nájmu, které postupně celé odkupujeme do svého vlastnictví. Vína vyrábíme z produkce vlastních vinic nebo z vinné révy od tuzemských a zahraničních dodavatelů (pro sudová vína).

Ovocné sady Vilímek, s.r.o. - %

H. Synkové 997, Brumov-Bylnice - Brumov, 76331

Naše ovoce nenajdete v žádné obchodní síti. Prodáváme ho pouze konečnému spotřebiteli, který má jistotu a záruku původu ovoce. V našem ovocném sadu produkujeme letní jablka odrůdy Julia, podzimní Denár a zimní odrůdy Melodie, Rubinola, Rosana, Bohemia, Rubín, Vanda, Topaz a Gold Bohemia. Z hrušek jsou to odrůdy Williamsova, Williamsova červená, Bohemica a Dicolor.