Vložit firmu zdarma

Květinářství

Květiny Orchidea s.r.o. 75 %

Masarykovo náměstí 3090/15, Ostrava, 702 00

Působíme na trhu od roku 1998. Naše květinářství vám nabízí nákup, rozvoz a doručení květin v Ostravě a blízkém okolí. Nabízíme květinové dekorace ke každé příležitosti a veškerou floristickou výzdobu. Naši prodejnu můžete navštívit v obchodním domě LASO na Masarykově náměstí v Ostravě. Přijďte si vybrat ty správné květiny a uvázané kytice pro vás i pro své blízké. Čerstvé květiny dovážíme každý den a uchováváme je v těch nejpříznivějších podmínkách. Proto také můžeme zaručit jejich čerstvost. V našem obchodě naleznete nejen řezané květiny, ale i rostliny hrnkové nebo třeba sušené. Doporučujeme prohlédnout si v naší galerii nepřeberné množství vazeb.

Ladislav Kejha 75 %

Malostranské náměstí 271/2, Praha - Malá Strana, 11800

Naše firma řeší zahradu komplexně. Proto kromě návrhů zeleně projektujeme a provádíme i další zahradní úpravy, jako jsou výstavby pergol, teras, položení dlažby, oplocení, ohniště, výstavbu vodních prvků, využití srážkové vody, závlahy, apod.

Ladislav Andrýsek 75 %

Přílepy 18, Přílepy, 76901

Naše společnost Vám nabízí sortiment, květin, sazenic a zeleniny. Vždy se snažíme o profesionální přistup ke každému zákazníkovy. Neustále zkvalitňujeme své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Každému zákazníkovy rádi poradíme s výběrem správných rostlin pro jeho potřebu.

Květiny Expres s.r.o. - %

Švecova 2383/2, Praha - Chodov, 14900

Rozvoz květin Praha a ČR, široká nabídka řezaných kytic, dárkových kytic a pokojových rostlin. Dárkové koše, květinové boxy, pralinky a květinové sety. Svatební kytice a svatební květinové aranžmá. Smuteční květiny a smuteční kytice, věnců a smuteční stuhy jsou součástí kytic a věnců.

Pavlína Coufalová - %

Luční 924, Kostelec na Hané, 79841

BOTANIKA s.r.o. - %

Slezská 2000, Frýdek-Místek - Frýdek, 73801