Vložit firmu zdarma

Květinářství

Velkoobchod Tabaček 91 %

Cihelní 459, Řepiště - Řepiště, 73932

Nabízíme umělé květiny a keramiku. Naleznete u nás potřeby pro aranžování, zátěžové vázy, lampové oleje. Dalším sortimentem jsou krásné dekorativní i hřbitovní svíčky, aromalampy a velký výběr aroma olejů, esencí. Nabízíme různé dekorace do Vašeho domu a na zahradu, jako jsou například květináče, stojany, proutěné košíky, hodiny, obrazy a další.

Květinářství Rosemary 75 %

Jiráskova 718, Napajedla - Napajedla, 76361

Květinářství Rosemary nabízí mnohem více než klasické květinové vazby a všední dekorace. S úsměvem na tváři vytváříme jedinečná, originální a nezapomenutelná díla, do kterých vkládám radost a potěšení. Prioritou květinářství jsou kytice na dovoz. Ty jsou po domluvě a objednání rozváženy nejen od Otrokovic až po Zlín, ale všude kam si jen vzpomenete. Našim zákazníkům se snažíme poradit s výběrem dokonalého aranžmá, které podtrhuje atmosféru prostor nebo s dary, které vždy splní svůj účel.

Květiny Orchidea s.r.o. 75 %

K Trati 42, Šenov - Šenov, 73934

Působíme na trhu od roku 1998. Naše květinářství vám nabízí nákup, rozvoz a doručení květin v Ostravě a blízkém okolí. Nabízíme květinové dekorace ke každé příležitosti a veškerou floristickou výzdobu. Naši prodejnu můžete navštívit v obchodním domě LASO na Masarykově náměstí v Ostravě. Přijďte si vybrat ty správné květiny a uvázané kytice pro vás i pro své blízké. Čerstvé květiny dovážíme každý den a uchováváme je v těch nejpříznivějších podmínkách. Proto také můžeme zaručit jejich čerstvost. V našem obchodě naleznete nejen řezané květiny, ale i rostliny hrnkové nebo třeba sušené. Doporučujeme prohlédnout si v naší galerii nepřeberné množství vazeb.

Stavrovská Jarmila- Květinka Zahrádka 75 %

Rovenská 78, Frýdek-Místek - Lysůvky, 73942

Provozujeme květinářství s nabídkou řezaných květin, svatebních kytic, smutečních, dušičkových, adventních věnců, svícnů, svíček a dárkových předmětů, keramiky, klasických i moderních vazeb. V sezóně zajišťujeme prodej vánočních stromků či jarní sadby květin a zeleniny. Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností našeho květinářství je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

U květinky 75 %

Cihelní 576, Frýdek-Místek - Frýdek, 73801

Nabízíme široký výběr řezaných i hrnkových květin, keramiky, svíček i dárkové a dekorační předměty. Květinové vazby lze objednávat i telefonicky a rádi se Vám postaráme i o doručení na jakékoliv místo určení. Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností našeho květinářství je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

WANIEK-KVĚTINY, s.r.o. 75 %

Mírová 47, Postřelmov - Postřelmov, 78969

V našem sortimentu naleznete listnaté a jehličnaté stromy, keře, hrnkové rostliny, balkonové rostliny, letničky a dvouletky, trvalky, substráty a další. Řezané a hrnkové květiny rozvážíme klimatizovanými vozy, takže se k Vám dostanou vždy čerstvé. Provádíme výzdoby interiérů hrnkovými květinami v celém sortimentu a všech velikostech. Navrhneme Vám skladbu a rozmístění květin, provedeme instalaci a proškolení jak se o květiny starat. Služba je vhodná pro výstavy, úřady, hotely, firmy, školy atd.