Vložit firmu zdarma

Květinářství

Květiny Orchidea s.r.o. 75 %

K Trati 42, Šenov - Šenov, 73934

Působíme na trhu od roku 1998. Naše květinářství vám nabízí nákup, rozvoz a doručení květin v Ostravě a blízkém okolí. Nabízíme květinové dekorace ke každé příležitosti a veškerou floristickou výzdobu. Naši prodejnu můžete navštívit v obchodním domě LASO na Masarykově náměstí v Ostravě. Přijďte si vybrat ty správné květiny a uvázané kytice pro vás i pro své blízké. Čerstvé květiny dovážíme každý den a uchováváme je v těch nejpříznivějších podmínkách. Proto také můžeme zaručit jejich čerstvost. V našem obchodě naleznete nejen řezané květiny, ale i rostliny hrnkové nebo třeba sušené. Doporučujeme prohlédnout si v naší galerii nepřeberné množství vazeb.

Stavrovská Jarmila- Květinka Zahrádka 75 %

Rovenská 78, Frýdek-Místek - Lysůvky, 73942

Provozujeme květinářství s nabídkou řezaných květin, svatebních kytic, smutečních, dušičkových, adventních věnců, svícnů, svíček a dárkových předmětů, keramiky, klasických i moderních vazeb. V sezóně zajišťujeme prodej vánočních stromků či jarní sadby květin a zeleniny. Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností našeho květinářství je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

U květinky 75 %

Cihelní 576, Frýdek-Místek - Frýdek, 73801

Nabízíme široký výběr řezaných i hrnkových květin, keramiky, svíček i dárkové a dekorační předměty. Květinové vazby lze objednávat i telefonicky a rádi se Vám postaráme i o doručení na jakékoliv místo určení. Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností našeho květinářství je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

Viola - zahradnické studio s.r.o. 75 %

Václavovická 213, Václavovice - Václavovice, 73934

Nabízíme svým zákazníkům široký sortiment zboží. Snažíme se zákazníkům vyjít vstříc radou, doporučením a základní poradenskou činností v oblasti určení chorob a škůdců rostlin, doporučíme vhodné provedení chemické nebo biologické ochrany, vše ohledně výživy a hnojení rostlin a způsobu pěstování. Také přijímáme objednávky na nejrůznější typy vazeb, kytic a jiných aranžmá z živých, sušených, nebo umělých květů. Velkým trendem jsou také netradiční kytice z klobásek, sýrů, zeleniny, ovoce, bonbónů, lízátek, cigaret, doutníků, peněz, aj. zboží, které si zákazníci dodají.

Květinky Vychodilová 75 %

Týnecká 543, Velká Bystřice - Velká Bystřic, 78353

Na trhu s květinami ke spokojenosti našich zákazníků působíme od roku 2002. Naše prodejna se nachází na náměstí v centru města Velká Bystřice cca 8km od Olomouce směr Ostrava. Ve své prodejně Vám nabídneme řezané květiny, hrnkové květiny včetně květináčů, známkové víno, bonboniéry, kytičky z bonbónů, plyšové hračky, keramiku, keramiku z českých keramických dílen, svíčky, repliky pistolí, umělé květiny a spoustu dalších bytových dekorací.

Zahradnické centrum Brabec, s.r.o. 75 %

Chrlická 875, Modřice - Modřice, 66442

Zahradnické centrum Brabec je rodinná firma, která zahájila provoz v roce 1998 v prostorách bývalého mlýna v Modřicích u Brna. Romantický dvůr s náhonem vytvářel stylovou kulisu pro prodej rostlin. Kromě prodeje kompletního zahradnického sortimentu se zabýváme také vlastní výrobou rostlin. V jarních měsících nabízíme zákazníkům vlastní výpěstky balkonových rostlin, na podzim pak chryzantémy a macešky.