Vložit firmu zdarma

Zahradnické potřeby

Polanský AB s.r.o. 98 %

Myslíkova 4, Pacov - Pacov, 39501

Naši společnost jsme vybudovali na spokojenosti klientů a kvalitně poskytovaných službách. Jsme společnost, které není lhostejná ochrana životního prostředí, a proto se zabýváme využitím obnovitelných zdrojů energie. Našim klientům nabízíme komplexní služby, jedná se o výkup, zpracování a prodej biomasy s využitím kamiónové přepravy.

Velkoobchod Tabaček 91 %

Cihelní 459, Řepiště - Řepiště, 73932

Nabízíme umělé květiny a keramiku. Naleznete u nás potřeby pro aranžování, zátěžové vázy, lampové oleje. Dalším sortimentem jsou krásné dekorativní i hřbitovní svíčky, aromalampy a velký výběr aroma olejů, esencí. Nabízíme různé dekorace do Vašeho domu a na zahradu, jako jsou například květináče, stojany, proutěné košíky, hodiny, obrazy a další.

Zahradnické centrum Brabec, s.r.o. 75 %

Chrlická 875, Modřice - Modřice, 66442

Zahradnické centrum Brabec je rodinná firma, která zahájila provoz v roce 1998 v prostorách bývalého mlýna v Modřicích u Brna. Romantický dvůr s náhonem vytvářel stylovou kulisu pro prodej rostlin. Kromě prodeje kompletního zahradnického sortimentu se zabýváme také vlastní výrobou rostlin. V jarních měsících nabízíme zákazníkům vlastní výpěstky balkonových rostlin, na podzim pak chryzantémy a macešky.

MOTOR Clamps s.r.o. 75 %

Úvalská 631/28, Karlovy Vary - Drahovice, 36001

Nabízíme hadicové objímky, pneumatické tvarovky a vysoce kvalitní trubky za atraktivní ceny. Všechny naše výrobky se vyrábějí v souladu s mezinárodní normou DIN. V našem sortimentu naleznete více než 1000 položek, které mohou být použité pro spojování inženýrských komunikací a pneumatického potrubí.

A - Zahradní technika SYCHROV a 10 000 věcí pro domácnost TURNOV s.r.o. - %

25, Habartice - Háj, 46373

BOTANIKA s.r.o. - %

Slezská 2000, Frýdek-Místek - Frýdek, 73801