DOUBEK JIŘÍ-ZAHRADNICTVÍ VESNA 91 %

Zahradní ul., Horažďovice - Horažďovice, 34101

Naše firma nabízí prodej v oblasti zahradnictví. Prodáváme sadby zeleniny, ovocných stromků, okrasných keřů, sazenic růží, tújí na živý plot, balkónových květin včetně novinek z vlastní produkce a pokojových hortenzií. Dále prodáváme řezané květiny, substráty, hnojiva. V nabídce máme také čerstvou zeleninu z vlastní produkce a smuteční věnce a květiny.

Agrokomplex, spol. s r.o. 91 %

Příbramská 278, Verneřice - Verneřice, 40725

Firma Agrokomplex spol. s r. o. se sídlem ve Verneřicích se primárně zabývá bio chovem skotu. Součástí jsou také bio jatka, kde probíhají porážky převážně z vlastní farmy, ale lze porážet i zvířata z konvenčních chovů. Prioritou je pro nás je kvalita, spolehlivost a spokojenost zákazníka.

KVATRO-EKOSTATEK, spol. s r.o. 91 %

942, Velká nad Veličkou - Velká nad, 69674

Zaměřujeme se na chov koní plemen český a moravský teplokrevník. Dále také nabízíme odchov hříbat cizích majitelů (klisny i hřebečci), který je díky krásnému a jedinečnému prostředí Bílých Karpat zdárný a kvalitní. Rádi Vám poskytneme jakékoliv informace a doporučíme koně, který je pro vás vhodný z plemenného i povahového hlediska.

ALUTOR L&B s.r.o. 91 %

Dvouletky 298/24, Praha - Strašnice, 10000

Společnost ALUTOR L&B s.r.o., která vznikla v roce 1997 se zabývá výrobou rolovacích systémů. Klademe velký důraz na vysokou kvalitu dodávaných produktů. Proto spolupracujeme s dodavateli, kteří drží krok s rychlým technickým vývojem. Můžete se spolehnout na naše dlouholeté zkušenosti, odbornost v dané problematice i za všech okolností seriózní a vstřícný přístup.

Žichlická zemědělská a. s. 91 %

85, Hromnice - Žichlice, 33011

Naše společnost založená v roce 1996 obhospodařuje pozemky v oblasti Plzeňské pahorkatiny při soutoku řek Třemošná s Berounkou. Zabýváme se rostlinou a živočišnou výrobou, dále poskytujeme služby zemědělkou technikou, kam zahrnujeme orbu, setí, sečení, výmlat obilí a přepravu traktorem.

Květiny Orchidea s.r.o. 75 %

K Trati 42, Šenov - Šenov, 73934

Působíme na trhu od roku 1998. Naše květinářství vám nabízí nákup, rozvoz a doručení květin v Ostravě a blízkém okolí. Nabízíme květinové dekorace ke každé příležitosti a veškerou floristickou výzdobu. Naši prodejnu můžete navštívit v obchodním domě LASO na Masarykově náměstí v Ostravě. Přijďte si vybrat ty správné květiny a uvázané kytice pro vás i pro své blízké. Čerstvé květiny dovážíme každý den a uchováváme je v těch nejpříznivějších podmínkách. Proto také můžeme zaručit jejich čerstvost. V našem obchodě naleznete nejen řezané květiny, ale i rostliny hrnkové nebo třeba sušené. Doporučujeme prohlédnout si v naší galerii nepřeberné množství vazeb.