Polanský AB s.r.o. 98 %

Myslíkova 4, Pacov - Pacov, 39501

Naši společnost jsme vybudovali na spokojenosti klientů a kvalitně poskytovaných službách. Jsme společnost, které není lhostejná ochrana životního prostředí, a proto se zabýváme využitím obnovitelných zdrojů energie. Našim klientům nabízíme komplexní služby, jedná se o výkup, zpracování a prodej biomasy s využitím kamiónové přepravy.

AGM - AGROMOTOR s.r.o. 97 %

Ostrůvek 300/30, Velké Meziříčí - Velké Meziříč, 59401

Jsme přímým nástupcem dlouholeté opravárenské tradice a zkušeností pracovníků Opraven zemědělských strojů n.p. a Agromotoru Velké Meziříčí a.s. Specializujeme se na opravy naftových motorů traktorů, nákladních vozů, zemědělských a stavebních strojů. Provádíme také renovace a opravy náhradních součástí jak k uvedeným motorům, tak pro jiná vozidla a mechanismy.

Palírna Samotišky, s.r.o. 97 %

Toveřská 404/8, Samotišky - Samotišky, 77900

V současnosti provozujeme pěstitelskou pálenici, ovocný lihovar, moštárnu a daňový sklad. Naše výrobky můžete zakoupit na naší prodejně, případně Vám je zašleme přepravní službou. Nabízíme vám možnost uskladnit váš kvas u nás, pokud nemáte vhodné prostory na kvašení. Z kapacitních důvodu můžeme uskladnit pouze omezené množství kvasu.

Lubomír Prajza 97 %

Hlucká 553, Dolní Němčí - Dolní Němčí, 68762

Naše společnost spolupracuje s těmi, kteří se věnují modernímu způsobu rybolovu pravidelně a postupně jsme za jejich pomoci vytvářeli kolekci, která uspokojila požadavky i těch nejnáročnějších lovců kaprů. Chceme být těmi, kteří splní i ty nejnáročnější požadavky lovců kaprů v oblasti rybářských zátěží.

Kořenovky 91 %

Milady Horákové 1613/54a, Praha - Holešovice, 17000

Rádi pro Vás zpracujeme projekt kořenové čističky a zajistíme potřebná povolení. Realizaci můžete nechat buď na nás, anebo Vám dodáme instalační set a na stavbu budeme dohlížet. Cílem našich projektů je jednoduché, trvanlivé řešení hospodaření s vodou vyžadující minimální údržbu, které navíc vytváří krásná přírodní zákoutí kolem Vašeho domu.