Vložit firmu zdarma

Stavebnictví

Servis oken a dveří. 97 %

Zelnice 298/1, Velké Pavlovice - Velké Pavlov, 69106

Nabízíme seřízení oken a dveří, kontrolu stavu mechaniky a následně její údržba, nastavení zimní, popřípadě letní provoz. Dále například oprava nebo výměna žaluzií, oprava i výměna sítí proti hmyzu, vertikální žaluzie, předokenní rolety. Servis provádíme ve městech Hodonín, Břeclav, Hustopeče, Brno, Blansko,a okolí.

Milan Pilc 97 %

7, Bílý Újezd - Bílý Újezd, 51801

Působíme na českém trhu od roku 1990 a zabýváme se půjčováním plošin do výšky 27 metrů. Naše společnost Vám nabízí kompletní služby v oboru naší působnosti. Využijte naše moderní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál. Neustále zkvalitňujeme své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků.

bickrel s.r.o. 97 %

Mišákova 326/15, Olomouc - Nové Sady, 77900

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

KOUBA Trans, s.r.o. 97 %

Čs. armády 405, Zdice, 26751

Kouba Trans s.r.o. je společnost s dlouholetými zkušenostmi a tradicemi v oblasti komplexních přepravních služeb. Společnost byla založena již v roce 1993 pod názvem Autodoprava Kouba a v roce 2005 byla založena společnost s ručením omezeným Kouba Trans. Svědčí o tom stále rostoucí zájem o naše služby a záruka kvality a profesionálního přístupu.