Vložit firmu zdarma

Stavebnictví

bickrel s.r.o. 97 %

Mišákova 326/15, Olomouc - Nové Sady, 77900

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

KOUBA Trans, s.r.o. 97 %

Čs. armády 405, Zdice, 26751

Kouba Trans s.r.o. je společnost s dlouholetými zkušenostmi a tradicemi v oblasti komplexních přepravních služeb. Společnost byla založena již v roce 1993 pod názvem Autodoprava Kouba a v roce 2005 byla založena společnost s ručením omezeným Kouba Trans. Svědčí o tom stále rostoucí zájem o naše služby a záruka kvality a profesionálního přístupu.

HF stavby s.r.o. 91 %

Olomoucká 292, Kojetín - Kojetín I-Město, 75201

Firma HF stavby s.r.o., která vznikla již v roce 1993 poskytuje služby primárně v oblasti revitalizace panelových a cihlových domů se zaměřením na výstavbu předsazených železobetonových lodžií. Dále nabízíme zámečnickou výrobu a výrobu zámečnických prvků. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.