Vložit firmu zdarma

Střechy, pokrývačské práce

STŘECHY NA KLÍČ 91 %

7, Sedlec-Prčice - Lidkovice, 25791

Naše společnost provádí veškeré tesařské práce, střechy na klíč a rekonstrukce dřevostaveb. Záleží nám na vaší spokojenosti. Proto odvádíme vždy perfektní práci, dodržujeme termíny a dbáme na vysoce profesionální přístup. Neváhejte a obraťte se na nás.

STŘECHY Pavel Bureš 91 %

Palackého 1174, Hlinsko - Hlinsko, 53901

Naše firma STŘECHY Pavel Bureš se zabývá pokrývačskou, klempířskou a tesařskou prací. Záleží nám na vaší spokojenosti. Proto odvádíme vždy perfektní práci a dbáme na osobní přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby.

Střecha pro váš domov 91 %

Stará 77, Trutnov - Bojiště, 54101

Naše společnost Střecha pro váš domov se již dlouhodobě zabývá rekonstrukcemi a výstavbou střech. Dále nabízíme stavbu pergoly a zahradního altánu na míru, sádrokartonové konstrukce a montáž fasády z přírodních materiálů. Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na rychlý servis a pravidelné revize.

PETRASTAV s.r.o. 91 %

41, Radenín - Radenín, 39120

Společnost PETRASTAV s.r.o. sídlící v obci Radenín se zaměřuje na rekonstrukce a výstavbu rodinných a družstevních domů a objektů. Na trhu firma působí již od roku 2006. Nabízí širokou škálu stavebních prací: zednické a obkladačské, vodoinstalatérské a topenářské, zámečnické, klempířské, pokrývačské a tesařské. Také zajišťuje maloobchodní i velkoobchodní prodej stavebního materiálu.