Vložit firmu zdarma

Strechy, střešní krytiny

STŘECHY Pavel Bureš 91 %

Palackého 1174, Hlinsko - Hlinsko, 53901

Naše firma STŘECHY Pavel Bureš se zabývá pokrývačskou, klempířskou a tesařskou prací. Záleží nám na vaší spokojenosti. Proto odvádíme vždy perfektní práci a dbáme na osobní přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby.

Střecha pro váš domov 91 %

Stará 77, Trutnov - Bojiště, 54101

Naše společnost Střecha pro váš domov se již dlouhodobě zabývá rekonstrukcemi a výstavbou střech. Dále nabízíme stavbu pergoly a zahradního altánu na míru, sádrokartonové konstrukce a montáž fasády z přírodních materiálů. Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na rychlý servis a pravidelné revize.

Tom - Střechy 75 %

Boršická 100, Dolní Němčí - Dolní Němčí, 68762

Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské práce a izolatérské práce v lokalitě Uherský Brod, Uherské Hradiště, Zlínský kraj i Jihomoravský kraj. Realizujeme nové střechy, izolace střech a podkroví, provádíme zateplení, opravy a rekonstrukce plochých i šikmých střech a krovů. Zkušenosti máme i s opravou střech historických budov. Cenové nabídky poskytujeme zdarma.

AsA-střechy s.r.o. - %

405, Lipůvka - Lipůvka, 67922

Provádíme kompletní realizace nových střech a rekonstrukce střech starších domů. Samozřejmostí naší firmy je poradenská činnost a posouzení stávajícího stavu střechy. Všichni naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni o všech nových materiálech a technologiích, aby služby našim zákazníkům byly co nejprofesionálnější a zákazník byl spokojen.

Martin Janoušek - %

Petrovická 134, Ústí nad Labem - Božtěšice, 40340

Lerson s.r.o. - %

Kpt. Fechtnera 454/6, Hradec Králové - Malšovice, 50009