Vložit firmu zdarma

Stavby na klíč

MESMER s.r.o. 91 %

Vinohradská 2516/28, Praha - Vinohrady, 12000

Společnost MESMER s.r.o. poskytuje komplexní služby v několika oborech činnosti. Zabývá se úklidem kanceláří, kde nabízí rychlý, kvalitní úklid za příznivé ceny. Dále působí v oblasti kompletních stavebních prací - od výstavby po rekonstrukce. V neposlední řadě nabízí autodopravu po České republice, EU a ostatních zemích CEE.

POPITIMA s.r.o. 91 %

Holečkova 789/49, Praha - Smíchov, 15000

Společnost POPITIMA s.r.o. se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oboru pozemních staveb - výstavba, rekonstrukce, fasády a zateplení. Primární činností jsou stavební práce v plném rozsahu tzv. stavby na klíč. Společnost si zakládá na kvalitním zákaznickém servisu a kvalitním provedení všech služeb.

BAK stavební společnost, a.s. - %

Žitenická 871/1, Praha - Prosek, 19000

Naše společnost dlouhodobě patří mezi největší stavební společnosti v České republice. Zaměřuje se na komplexní realizace průmyslových a logistických hal, obchodních a administrativních center, bytových a hotelových projektů, staveb občanské vybavenosti, vodohospodářských a ekologických staveb. Kromě realizace nových projektů provádí i rekonstrukce budov a památkových objektů.

Stavby Matucha s.r.o. - %

Bystřice pod Lopeníkem 403, Bystřice pod Lopeníkem, 68755