Vložit firmu zdarma

Projekce, architektura

GEO MOST, spol. s r.o. 91 %

Josefa Lady 2106/1, Most - Most, 43401

Společnost GEO MOSR spol. s.r.o. se zaměřuje na komplexní činnost v oblasti geodézie, zeměměřičství a kartografie. Díky dlouholeté zkušenosti nabízí služby na nejvyšší úrovni. Společnost působí na trhu již od roku 1995. Soustředí se převážně na geodetické práce v oblasti Mostu, Litvínova, Chomutova, Loun, Teplic a dalších lokalit. Společnost nabízí služby za příznivé ceny. Všechny zakázky jsou řešeny individuálně a s aktivním prozákaznickým přístupem.

FSP projekční kancelář s.r.o. 91 %

Na bělidle 625/28, Praha - Smíchov, 15000

Společnost FSP projekční kancelář s.r.o. působí na trhu již od roku 1992 a zaměřuje se na poskytování komplexních služeb v oblasti projektové a inženýrské přípravy občanských, bytových a průmyslových staveb. Společnost úzce spolupracuje se zahraničními projekčními kancelářemi z Německa a Rakouska.

POPITIMA s.r.o. 91 %

Holečkova 789/49, Praha - Smíchov, 15000

Společnost POPITIMA s.r.o. se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oboru pozemních staveb - výstavba, rekonstrukce, fasády a zateplení. Primární činností jsou stavební práce v plném rozsahu tzv. stavby na klíč. Společnost si zakládá na kvalitním zákaznickém servisu a kvalitním provedení všech služeb.

STATIKA Olomouc, s.r.o. 75 %

Balbínova 374/11, Olomouc - Hejčín, 77900

Naše společnost zabývá projektovou činností staveb, v našel portfoliu služeb naleznete návrhy monolitických a prefabrikovaných železobetonových konstrukcí, nedestruktivní zkoušení pevnosti exitujícího zdiva, zajištění další diagnostiky existujících konstrukcí, návrhy ocelových a ocelobetonových konstrukcí, přepočty existujících ocelových konstrukcí, návrhy sanace a zesílení a mnoho jiných.

PIK s.r.o. 75 %

Na Hrázi 781/15, Přerov - Přerov I-Město, 75002

Naše společnost vznikla v roce 1992 a již od svého vzniku se realizuje zejména v oboru petrochemického a chemického průmyslu v oblasti skladování a manipulace s ropnými a chemickými látkami. Předmětem činnosti je projektová činnost ve stavebnictví a dále provádění inženýrské a konzultační činnosti v oboru petrochemie a zejména dodávky a montáže technologických zařízení staveb včetně silnoproudých rozvodů, slaboproudu a měření a regulace.