Vložit firmu zdarma

Okna, dveře, vrata

BAJO SKLENÁŘSTVÍ-BABICA JOSEF 91 %

698, Hovězí - Hovězí, 75601

Společnost Sklenářství Babica nabízí veškeré sklenářské práce v exteriéru i interiéru a komplexní služby v oblasti zpracování skla. Společnost působí na trhu již od roku 1991 a soustředí se na profesionální a kvalitní práci, která splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Žaluzie, sítě a clony Chotěboř 91 %

Na Chmelnici 1595, Chotěboř - Chotěboř, 58301

Naše společnost se již dlouhodobě zabývá dodávkou stínící techniky. Naší prioritou je spokojený zákazník a proto preferujeme individuální přístup, díky kterému se můžeme plně orientovat na potřeby a požadavky dle Vaší představy. K dispozici je Vám navíc vždy plně vyškolený personál.

Bokeo, s.r.o. 91 %

Foltýnova 1004/13, Brno - Bystrc, 63500

Naše společnost Bokeo, s.r.o. se zabývá výrobou a montáží světlíků, dále nabízí opláštění konstrukcí, prosklení hal a ochranné přepážky. Prioritou je pro nás spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby.

JIŘÍ NOVOTNÝ - PLASTOVÁ OKNA 91 %

Vančurova 2904, 4. patro, č. d, Tábor, 39002

Nabízíme kompletní služby, demontáž a likvidace, montáž a zednické práce. Zabýváme se prodejem montáží plastových oken a dveří, interiérových dveří, garážových vrat a bran, plovoucích podlah. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

AMP Bohemia, s.r.o. 75 %

7, Travčice - Nučničky, 41201

ílem naší společnosti je vždy uspokojit poptávku na trhu a být vždy konkurence schopni v každé provozované službě a obchodu. Léty prověřené zkušenosti a profesionální průzkum trhu zpracovaný našimi analytiky, nás přivedly k založení obchodně-stavební společnosti.

FORIZOL s.r.o. 75 %

Horní 7, Kvasice, 76821

Naše firma vznikla v roce 2010 spojením fyzických osob, které se v oboru hydroizolací střech, pohybují od roku 1998. Naše firma se zabývá především realizací plochých a mírně šikmých střech na průmyslových objektech, panelových, bytových a rodinných domech a izolací spodní stavby za pomocí hydroizolačních systémů fóliových či systémů z modifikovaných asfaltovaných pásů.