Vložit firmu zdarma

Stavební materiál a stroje

MOBILCENTRUM spol. s r.o. 91 %

Náves Svobody 35/47, Olomouc - Holice, 77900

Společnost MOBILCENTRUM spol. s r.o. sídlí v Olomouci a zabývá se prodejem, servisem a pronájmem stavebních strojů. Dále poskytuje služby v oblasti školení strojníků dle vyhlášky č. 77/1965 Sb.. Společnost je autorizovaným zástupcem značek Yanmar, ISUZU, Ammann a Sanko.

CHYTRESTAVENI.CZ 91 %

Úvoz 592/7, Svitavy - Lány, 56802

Společnost se zaměřuje na malo i velkoobchod stavebního materiálu za výhodné ceny. V nabídce naleznete kompletní sortiment materiálu potřebného na stavbách všech velikostí. Společnost si zakládá na profesionálním a proklientském přístupu. Důkazem je množství spokojených klientů, kteří se pravidelně vracejí.

SIMED s.r.o. 91 %

Slovany 140, Dvůr Králové nad Labem - Dvůr, 54401

Vyrábíme a prodáváme komunální techniku pro letní i zimní úklid komunikací. Nabízíme úklidové stroje pro firmy a obce – sněhové radlice, sypače, zametače, vozidla pro svoz odpadů, cisternové nástavby. Hlavním zájmem naší firmy je prodej a výroba strojů pro údržbu vozovek a další komunální techniky, přičemž se specializuje především na letní a zimní komunální techniku.

Kašpárek David,malířství, sádrokartony,podlahy,čištění vzduchu ozónem 91 %

K Rybníčku 63/3, Přerov - Přerov VII-Čekyně, 75124

Mezi naše služby patří kompletní renovace interiéru a exteriéru pomocí moderních metod a materiálů. Jsme specialisté na jádrové vrtání a řezání do železobetonových konstrukcí. Vrtáme a řežeme stavební materiály beton, vysoce armovaný beton, zdivo, kámen a další

PEPI LEAS s.r.o. 75 %

Michalovice 72, Mladá Boleslav, 29301

Naše společnost se zabývá výstavbou a rekonstrukcí vodních ploch. Snažíme se o to, aby naše stavby zcela splnily požadavky klientů a zároveň co nejjemněji zasahovaly do okolního rázu krajiny. Dále provádíme zemní a výkopové práce, výstavbu inženýrských sítí, základy pro rodinné domy a terénní úpravy okolí na přání zákazníka.