Vložit firmu zdarma

Stavební firmy, kompletní činost

bickrel s.r.o. 97 %

Mišákova 326/15, Olomouc - Nové Sady, 77900

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

PETRASTAV s.r.o. 91 %

41, Radenín - Radenín, 39120

Společnost PETRASTAV s.r.o. sídlící v obci Radenín se zaměřuje na rekonstrukce a výstavbu rodinných a družstevních domů a objektů. Na trhu firma působí již od roku 2006. Nabízí širokou škálu stavebních prací: zednické a obkladačské, vodoinstalatérské a topenářské, zámečnické, klempířské, pokrývačské a tesařské. Také zajišťuje maloobchodní i velkoobchodní prodej stavebního materiálu.

JCA STAVEBNÍ s.r.o. 75 %

V zahradách 110, Mariánské Radčice, 43532

Naše společnost je dceřinou společností firmy JCA s.r.o., která již déle jak 26 let úspěšně podniká v oblasti poskytování služeb v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany životního prostředí v širokém portfoliu společností a činností, nevyjímaje stavební činností v rozsahu pozemní stavby, průmyslové stavby, inženýrské stavby, a stavby bytového a občanského charakteru.

VELOX MIKULOV, s.r.o. 75 %

Brněnská 154/32, Mikulov - Mikulov, 69201

Jsme ryze česká stavební a obchodní rodinná společnost. Disponujeme týmem odborníků,kteří dnes staví nejrůznější stavby originálních řešení – osmi patrové bytové domy, výrobní haly, administrativní budovy, patrové garáže, sklady, stropy na velké zatížení,rodinné domy a jiné.