Vložit firmu zdarma

Zemní práce

KOUBA Trans, s.r.o. 97 %

Čs. armády 405, Zdice, 26751

Kouba Trans s.r.o. je společnost s dlouholetými zkušenostmi a tradicemi v oblasti komplexních přepravních služeb. Společnost byla založena již v roce 1993 pod názvem Autodoprava Kouba a v roce 2005 byla založena společnost s ručením omezeným Kouba Trans. Svědčí o tom stále rostoucí zájem o naše služby a záruka kvality a profesionálního přístupu.

Savas spol.s r.o. 97 %

Palackého 124, Velim, 26601

Již přes 20 let pro Vás vyrábíme prefabrikované železobetonové dílce a prvky armování. Pomůžeme Vám při volbě vhodné prefabrikace pro Váš projekt. Vyrobíme pro Vás železobetonové prefabrikáty do hmotnosti 8 tun, máme zkušenosti s výrobou opěrných stěn, stropních desek, balkónů, plotových dílců atd.

JCA STAVEBNÍ s.r.o. 75 %

V zahradách 110, Mariánské Radčice, 43532

Naše společnost je dceřinou společností firmy JCA s.r.o., která již déle jak 26 let úspěšně podniká v oblasti poskytování služeb v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany životního prostředí v širokém portfoliu společností a činností, nevyjímaje stavební činností v rozsahu pozemní stavby, průmyslové stavby, inženýrské stavby, a stavby bytového a občanského charakteru.

PEPI LEAS s.r.o. 75 %

Michalovice 72, Mladá Boleslav, 29301

Naše společnost se zabývá výstavbou a rekonstrukcí vodních ploch. Snažíme se o to, aby naše stavby zcela splnily požadavky klientů a zároveň co nejjemněji zasahovaly do okolního rázu krajiny. Dále provádíme zemní a výkopové práce, výstavbu inženýrských sítí, základy pro rodinné domy a terénní úpravy okolí na přání zákazníka.