Vložit firmu zdarma

Stavebnictví

HF stavby s.r.o. 91 %

Olomoucká 292, Kojetín - Kojetín I-Město, 75201

Firma HF stavby s.r.o., která vznikla již v roce 1993 poskytuje služby primárně v oblasti revitalizace panelových a cihlových domů se zaměřením na výstavbu předsazených železobetonových lodžií. Dále nabízíme zámečnickou výrobu a výrobu zámečnických prvků. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

STŘECHY NA KLÍČ 91 %

7, Sedlec-Prčice - Lidkovice, 25791

Naše společnost provádí veškeré tesařské práce, střechy na klíč a rekonstrukce dřevostaveb. Záleží nám na vaší spokojenosti. Proto odvádíme vždy perfektní práci, dodržujeme termíny a dbáme na vysoce profesionální přístup. Neváhejte a obraťte se na nás.

CZ NORD s.r.o. 91 %

tř. 28. října 1597/6, České Budějovice - České Buděj, 37001

Společnost CZ NORD s.r.o. se v roce 2000 stala jako první na českém trhu výrobcem vložkových stropních konstrukcí z předpjatého betonu. V dnešní době působíme i na polském trhu. Naší prioritou je vysoká kvalita jednotlivých prvků, výsledná užitná hodnota a bezpečnost stropních konstrukcí.

Martin Dvořák 91 %

Souběžná 90, Nový Jáchymov - Nový Jáchymov, 26703

Firma Martin Dvořák s dlouholetou tradicí poskytuje služby v oblasti studnářských prací. Zákazníkům nabízíme zhotovování, prohlubování a čištění kopaných i vrtaných studní, hloubení a asanace studní, a také hydrogeologický průzkum. Naším cílem je kvalita, spolehlivost a spokojenost zákazníka. Zaměstnáváme pouze pracovníky proškolené a odborně zdatné ve svém oboru.

VYVRAK s.r.o. 91 %

Sportovní 427, Říčany - Říčany, 66482

Naše společnost VYVRAK s.r.o. se již přes deset let zabývá výkupem a likvidací autovraků, běžnou i kontejnerovou autodopravou a prodejem náhradních dílů. Služby nabízíme převážně firmám a jednotlivcům v Jihomoravském kraji a na Vysočině. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

GEO MOST, spol. s r.o. 91 %

Josefa Lady 2106/1, Most - Most, 43401

Společnost GEO MOSR spol. s.r.o. se zaměřuje na komplexní činnost v oblasti geodézie, zeměměřičství a kartografie. Díky dlouholeté zkušenosti nabízí služby na nejvyšší úrovni. Společnost působí na trhu již od roku 1995. Soustředí se převážně na geodetické práce v oblasti Mostu, Litvínova, Chomutova, Loun, Teplic a dalších lokalit. Společnost nabízí služby za příznivé ceny. Všechny zakázky jsou řešeny individuálně a s aktivním prozákaznickým přístupem.