Firmy začínající na písmeno A

Agency worker company s.r.o.

Příkop 838/6, Brno - Zábrdovice, 60200

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

AREA TZB a.s. 97 %

Vrchlického 479/51, Praha - Košíře, 15000

Představuje moderní soukromou společnost, která svou činnost zaměřuje především do oblasti komplexních dodávek technického zařízení budov v profesích VZT, ÚT, chlazení, ZTI, MaR. Ve společnosti je zaměstnáno více než 50 stálých pracovníků v útvarech obchodu, nabídek, projekce, realizace, výroby a ekonomiky.

AGM - AGROMOTOR s.r.o. 97 %

Ostrůvek 300/30, Velké Meziříčí - Velké Meziříč, 59401

Jsme přímým nástupcem dlouholeté opravárenské tradice a zkušeností pracovníků Opraven zemědělských strojů n.p. a Agromotoru Velké Meziříčí a.s. Specializujeme se na opravy naftových motorů traktorů, nákladních vozů, zemědělských a stavebních strojů. Provádíme také renovace a opravy náhradních součástí jak k uvedeným motorům, tak pro jiná vozidla a mechanismy.

ASTV, s.r.o. 91 %

Jedovnická 4247/2, Brno - Židenice, 62800

Společnost ASTV, s.r.o. vznikla v roce 2006 jako společný podnik .A.S.A. International Environmental Services GmbH a společnosti SAKO Brno, a.s. Sběrný dvůr odpadů je speciální zařízení, ve kterém je možné odevzdat ke zneškodnění odpady, které nepatří do popelnic. Např. léčiva s prošlou lhůtou spotřeby, monočlánky, akumulátorové baterie, zářivky, olejové filtry, oleje, pneumatiky, ředidla, použitá elektrozařízení, velkoobjemový odpad a také druhotné suroviny (papír, plasty, sklo). Pro každý druh odpadů je zde speciální sběrná nádoba.

ActivEnergy s.r.o. 91 %

Vážného 102/16, Brno - Řečkovice, 62100

Naše společnost se zabývá návrhy a realizací širokého okruhu záložních zdrojů pro průmyslové odvětví, klimatizací a vzduchotechniky. Jsme velmi rychle se rozvíjející společnost těžící z dlouholetých zkušeností a vysoké kvalifikace našich pracovníků. Naše spolehlivost a kvalita nás řadí mezi přední pozice na našem trhu.

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. 91 %

Pražská 1321/38a, Praha - Hostivař, 10200

Skupina AVE patří mezi vedoucí společnosti na trhu zabývající se nakládáním s odpady, komunálními službami, sanacemi ekologických zátěží, demolicemi, údržbou komunikací a facility managementu. Na českém trhu působí od roku 1993 a je součástí skupiny EP Industries, která patří mezi nejvýznamnější průmyslová uskupení v České republice.

Boty Alanky 91 %

U sokolovny 123/28, Brno - Bystrc, 63500

Vyrábíme boty historické, krojové, pro divadla i muzea a samozřejmě i obuv civilní. Snažíme se nabídnout našim zákazníkům vždy něco navíc. Nadstandardní odborné služby a individuální přístup ke každému jednotlivému zákazníkovi jsou u nás samozřejmostí. Naši odborníci vám vždy rádi pomohou najít vhodné řešení v každé cenové hladině.