Firmy začínající na písmeno I

Iva Cibulková MUDr.-praktický lékař pro děti a dorost 97 %

Palackého třída 191, Chrudim - Chrudim III, 53701

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Našim pacientům poskytujeme kvalitní, komplexní zdravotní péči s osobním přístupem ke každému pacientovi. Využijte naše moderní metody, profesionální přístup a vždy ochotný personál.

Kvalitní Čerpadla 91 %

Palackého náměstí 141/8, Ivanovice na Hané - Ivanovice, 68323

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

Autoškola Zapa 91 %

Mlýnská 630, Stará Ves nad Ondřejnicí - Sta, 73923

Naše autoškola zajišťuje výcvik žadatelů o řidičské oprávnění skupiny B a zdokonalování řidičských schopností. Ke svým žákům přistupujeme se snahou vytvořit pro ně příjemné prostředí a poskytnout jim kvalitní výuku a výcvik, protože víme, že naši největší devizou je spokojený žák. Cílem naší autoškoly je připravit žáky kvalitně a úspěšně ke složení závěrečné zkoušky k získání řidičkého oprávnění a zároveň předat teoretické a praktické informace k přispění bezpečné účasti v silničním provozu.

ABC autoškola 91 %

Dusíkova 795/7, Brno - Lesná, 63800

Poskytujeme Vám služby na vysoké úrovni tak, aby Váš vstup do silničního provozu byl sebejistý, mohli jste využít všech výhod vozidla a přitom bezpečně chránit život svůj i Vašich blízkých. Patříme k prvním autoškolám, fungujícím již od roku 1990. Naše autoškola sídlí na Dusíkově ulici na Lesné. Rozsahem poskytovaných služeb vycházíme vstříc většině žadatelů o řidičský průkaz.

AR autoškola 91 %

Kollárova 351/15, Hustopeče - Hustopeče, 69301

Poskytujeme Vám služby na vysoké úrovni tak, aby Váš vstup do silničního provozu byl sebejistý, mohli jste využít všech výhod vozidla a přitom bezpečně chránit život svůj i Vašich blízkých. Naše autoškola patří k největším autoškolám v Jihomoravském kraji jak rozsahem prováděné výuky a výcviku, tak co do počtu absolventů. Za dobu provozu naší autoškoly od roku 1995 jsme připravili více jak 9000 uchazečů

OCELOVÉ KONSTRUKCE 91 %

Václava Kulíška 1203, Uherské Hradiště - Mařatice, 68605

Naše firma je připravena uspokojit všechny běžné i speciální požadavky našich zákazníků. Našim prvořadým cílem je zajistit co nejšiřší sortiment výrobků vysoké kvality ve výhodných cenových relacích.