Firmy začínající na písmeno Z

Zemní práce MITOP s.r.o. 91 %

Karafiátová 298/1, Olomouc - Neředín, 77900

aměřením naší společnosti je poskytování služeb především v rámci střední Moravy v oblasti kompletních výkopových, zemních a demoličních prací. Vše provádíme s důrazem na bezpečnost, efektivitu a šetrnost k okolí pro maximální spokojenost klientů a s použitím moderních strojů CASE 580 SR 3 a CASE 590 ST udržovaných v perfektním stavu.

ZN Metal s.r.o. 91 %

Prostorná 837/9, Ostrava - Mariánské Hory, 70900

Provádíme sběr a výkup papíru, železa, barevných kovů, olověných akumulátorů, elektromotorů a jiné. Přistavení a odvoz kontejnerů na železný a papírový odpad ZDARMA. Mezi naše služby patří: výkup papíru, kovového odpadu, barevných kovů, olověných akumulátorů, Cu kabelů, platba do druhého dne, přistavení kontejnerů firmám i fyzickým osobám ZDARMA, likvidace starých objektů, Individuální přistup ke každé zakázce, spolehlivé služby.

Zámečnictví J&S spol. s r.o. 91 %

472, Újezd - Rybníček, 78396

Zabýváme se výrobou a montáží ocelových konstrukcí, montáží strojního zařízení, potrubářské a svářecké práce. Nabízíme k prodeji ocelové, interiérové sloupky s osmi zásuvkami. Vhodné do kanceláří i domácností.

Zemědělské družstvo " Podlipan " Vitice 91 %

Dobré Pole 54, Vitice, 28163

Naše zemědělské družstvo se zabývá rostlinnou výrobou, pěstujeme obiloviny, řepku olejku, kukuřici, v omezené míře se také zabýváme sadovnictvím a prodejem ovoce. Dále zajišťujeme odvoz komunálního odpadu.