Firmy začínající na písmeno Z

Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace 91 %

Mírové nám. 2244/19, Hodonín - Hodonín, 69501

Základní škola Hodonín se zaměřuje přednostně na žáky, kteří se věnují nebo se chtějí věnovat hokeji na jakékoliv úrovni. Těmto žákům je přizpůsobený učební plán. Tréninkové hodiny jsou začleněny do rozvrhu tak, aby žáci měli volné odpoledne. Součástí školy je družina s kapacitou 90 dětí, která je zaměřena na hru na flétnu, práci s počítači a rukodělnou činnost.

Žichlická zemědělská a. s. 91 %

85, Hromnice - Žichlice, 33011

Naše společnost založená v roce 1996 obhospodařuje pozemky v oblasti Plzeňské pahorkatiny při soutoku řek Třemošná s Berounkou. Zabýváme se rostlinou a živočišnou výrobou, dále poskytujeme služby zemědělkou technikou, kam zahrnujeme orbu, setí, sečení, výmlat obilí a přepravu traktorem.

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MACHALÍNEK 91 %

54, Hovorany - Hovorany, 69612

Vinařství a penzion Machalínek se nachází ve vinařské obci Hovorany na jižní Moravě, přibližně 20 km od Hodonína. Ve vinném sklepě mohou hosté příjemně posedět a absolvovat řízené degustace moravských vín pod vedením vinaře. Pro svoji polohu a zázemí je rodinné vinařství Machalínek ideální pro pořádání menších akcí po celý rok, ubytování turistů, cykloturistů, rodin s dětmi, skupin přátel apod. ​

ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN 91 %

31, Malovice - Malovice, 38411

Naší hlavní činností je zemědělská výroba, jejíž nedílnou součástí je ovocnářství, které má v této oblasti dlouholetou tradici. Hospodaříme na výměře 995 ha zemědělské půdy v sedmi katastrálních území. Základem naší živočišné výroby je chov skotu v celkovém počtu 836 ks, z toho 295 dojnic holštýnského plemene v uzavřeném obratu stáda s navazujícím výkrmem.

ZÁMEČNICTVÍ Metlička a Zajíc s.r.o. 91 %

15, Hradešice - Černíč, 34101

Naše firma byla založena v roce 2000. Od té doby je naše podnikatelská aktivita zaměřena především na výrobu ocelových konstrukcí, stavební zámečnictví, zámečnické práce, klempířské práce, umělecké kovářství, oplocení pozemků a prodej vlastních výrobků a hutního materiálu. Na základě dlouholetých zkušeností jsme schopni vyrobit a dodat výrobky i zcela atypické dle přání zákazníka, např. pojízdné brány, zdobené kovové ploty nebo schodišťové zábradlí.

Zvedací plošiny s.r.o. 91 %

Vratimovská 624/11, Ostrava - Kunčičky, 71800

Vyrábíme zvedací plošiny na míru a jsme schopni je instalovat všude tam, kde jsou potřeba: ve výrobních halách, podnicích, skladech, velkoobchodech, maloobchodech, ve sklárnách, automobilkách nebo v elektrárnách. Nyní působíme v České republice a na Slovensku. Výjimkou nejsou ani realizace zvedáků dalších zemích Evropské unie.

Zemní práce MITOP s.r.o. 91 %

Karafiátová 298/1, Olomouc - Neředín, 77900

aměřením naší společnosti je poskytování služeb především v rámci střední Moravy v oblasti kompletních výkopových, zemních a demoličních prací. Vše provádíme s důrazem na bezpečnost, efektivitu a šetrnost k okolí pro maximální spokojenost klientů a s použitím moderních strojů CASE 580 SR 3 a CASE 590 ST udržovaných v perfektním stavu.

ZN Metal s.r.o. 91 %

Prostorná 837/9, Ostrava - Mariánské Hory, 70900

Provádíme sběr a výkup papíru, železa, barevných kovů, olověných akumulátorů, elektromotorů a jiné. Přistavení a odvoz kontejnerů na železný a papírový odpad ZDARMA. Mezi naše služby patří: výkup papíru, kovového odpadu, barevných kovů, olověných akumulátorů, Cu kabelů, platba do druhého dne, přistavení kontejnerů firmám i fyzickým osobám ZDARMA, likvidace starých objektů, Individuální přistup ke každé zakázce, spolehlivé služby.