Firmy začínající na písmeno P

Polanský AB s.r.o. 98 %

Myslíkova 4, Pacov - Pacov, 39501

Naši společnost jsme vybudovali na spokojenosti klientů a kvalitně poskytovaných službách. Jsme společnost, které není lhostejná ochrana životního prostředí, a proto se zabýváme využitím obnovitelných zdrojů energie. Našim klientům nabízíme komplexní služby, jedná se o výkup, zpracování a prodej biomasy s využitím kamiónové přepravy.

Petr Dušánek 98 %

Národní 369/25, Liberec, 46008

Provádíme pokládku a montáž všech druhů podlah a podlahových krytin, jako jsou veškeré druhy dřevěných, laminátových a plovoucích podlah, celoplošně lepených dřevěných parket, koberců, podlahových krytin z PVC nebo linolea, korkových podlah apod.

Pavel Veselý 97 %

Podmokelská 239/40, Děčín - Děčín IV-Podmokly, 40502

Nabízíme komplexní řešení v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci vč. koordinátora BOZP na stavbách a požární ochrany, které uvolní ruce managmentu firmy i živnostníkovi pro jejich podnikání. Rovněž provádím periodické kontroly požárně bezpečenostních zařízení a zajišťuji rovněž revize přenosných hasících přístrojů a systémů pro zásobování požární vodou.

Palírna Samotišky, s.r.o. 97 %

Toveřská 404/8, Samotišky - Samotišky, 77900

V současnosti provozujeme pěstitelskou pálenici, ovocný lihovar, moštárnu a daňový sklad. Naše výrobky můžete zakoupit na naší prodejně, případně Vám je zašleme přepravní službou. Nabízíme vám možnost uskladnit váš kvas u nás, pokud nemáte vhodné prostory na kvašení. Z kapacitních důvodu můžeme uskladnit pouze omezené množství kvasu.

Plastic Europe s.r.o. 91 %

Železničářů 1593/10, Havířov - Město, 73601

Specializujeme se na výkup a přepracování plastového materiálu. Služby pro výkup plastů jsou určeny pro občany, občanské sdružení a firmy. Dále se zabýváme výrobou plastových výrobků nebo prodejem plastové drtě. Pro klienty kteří nedisponují vlastními drtiči, nabízíme své technologie k využití. Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti drcení plastů Vám nabízíme k Vašemu prospěchu.