Firmy začínající na písmeno P

ELEKTROMONTÁŽE HAVELKA 91 %

Ořechová 676/4, Velké Pavlovice - Velké Pavlov, 69106

Naše společnost Peter Havelka, která je na českém trhu již 24 let, působí v oboru elektromontáže. Mezi primární služby patří komplexní elektroinstalace rodinných domů, bytů, bytových domů a průmyslových staveb. Naší prioritou je rychlost a kvalita odvedené práce. Dbáme na dodržování všech bezpečnostních předpisů a norem při výkonu práce.

Profesionální realizace, s.r.o. 91 %

Podzámčí 757, Napajedla - Napajedla, 76361

Naše společnost Profesionální realizace, s.r.o. poskytuje služby v oblasti slaboproudé a silnoproudé elektromontážní práce. Dále se zaměřujeme na vodoinstalaci, topenářskou práci a plynoinstalaci, hydroizolaci a podlahové krytiny. Naší prioritou je kvalita provedené práce, spolehlivost a spokojenost zákazníka.

ZÁVLAHY KOCEK PETR 91 %

Podél Dráhy 683, Heřmanův Městec - Heřmanův Měs, 53803

Firma se již od roku 2005 zaměřuje na návrhy a realizace zavlažovacích systémů. Společnost nabízí projektování systémů automatických závlah pro zahrady, sportoviště, kompletní realizaci závlahových systémů, jejich servis a údržbu. Závlahové systémy je možné také realizovat pro zemědělské plochy např. sady, zahradnictví, chmelnice. Mezi další služby patří pokládka travních koberců a realizace filtračních systémů bazénů, fontán a kašen.

PH KOVO - RECYCLING CHEB, s.r.o. 91 %

Karlova 2472/44, Cheb - Cheb, 35002

PH KOVO - RECYCLING Cheb, s.r.o. patří mezi přední zpracovatele kovového odpadu v regionu západních Čech. Strategií společnosti je minimalizace zátěže na životní prostředí, proto pravidelně inovujeme svozovou a zpracovatelskou techniku. Naše pobočky a dceřiné společnosti najdete v Karlovarském, Ústeckém, Plzeňském, Středočeském kraji a v Praze.

PETRASTAV s.r.o. 91 %

41, Radenín - Radenín, 39120

Společnost PETRASTAV s.r.o. sídlící v obci Radenín se zaměřuje na rekonstrukce a výstavbu rodinných a družstevních domů a objektů. Na trhu firma působí již od roku 2006. Nabízí širokou škálu stavebních prací: zednické a obkladačské, vodoinstalatérské a topenářské, zámečnické, klempířské, pokrývačské a tesařské. Také zajišťuje maloobchodní i velkoobchodní prodej stavebního materiálu.

Fa Jurik 91 %

Hradišťská 16, Český Těšín - Mistřovice, 73562

Naše firma provádí kompletní práce v oblasti montáže vodoinstalací, plynoinstalací a topenářství. Poskytujeme také komplexní poradenství. V tomto oboru máme již mnohaleté zkušenosti, proto Vám můžeme zaručit kvalitně a rychle vykonanou práci. Naší prioritou je maximálně spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup.

PEDASTA dopravní stavby, s.r.o. 91 %

8.května 19/5, Lovosice - Lovosice, 41002

Naše společnost PEDASTA dopravní stavby nabízí stavební práce v oblasti výstavby, rekonstrukce a údržby železniční dopravní sítě, tramvajových tratí a tratí metra. Zabýváme se také v menší míře i výstavbou a opravami pozemních komunikací. Prioritou je pro nás odpovědný přístup k našim zákazníkům, kvalitně odvedená práce a využívání moderních technologických postupů.

Pila Pasák a. s. 91 %

Husova 124, Planá nad Lužnicí - Planá nad, 39111

Svou činnost provozujeme na pile v Plané nad Lužnicí od roku 1998, kdy jsme navázaly na činnost firmy Pasák spol. s r.o., která vznikla v roce 1994. Zabýváme se zpracováním jehličnaté kulatiny a řeziva. Roční pořez činí 25 000 m3 odkorněné kulatiny. Z celkového množství vyrobeného řeziva se 90% zpracuje v truhlářské výrobě a při výrobě palet, zbytek se prodává přímo.

Plastic Europe s.r.o. 91 %

Železničářů 1593/10, Havířov - Město, 73601

Specializujeme se na výkup a přepracování plastového materiálu. Služby pro výkup plastů jsou určeny pro občany, občanské sdružení a firmy. Dále se zabýváme výrobou plastových výrobků nebo prodejem plastové drtě. Pro klienty kteří nedisponují vlastními drtiči, nabízíme své technologie k využití. Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti drcení plastů Vám nabízíme k Vašemu prospěchu.

Autoškola Přerov 91 %

Skopalova 2308/10, Přerov - Přerov I-Město, 75002

Naše autoškola zajišťuje výcvik žadatelů o řidičské oprávnění skupiny B a zdokonalování řidičských schopností. Ke svým žákům přistupujeme se snahou vytvořit pro ně příjemné prostředí a poskytnout jim kvalitní výuku a výcvik, protože víme, že naši největší devizou je spokojený žák. Cílem naší autoškoly je připravit žáky kvalitně a úspěšně ke složení závěrečné zkoušky k získání řidičkého oprávnění a zároveň předat teoretické a praktické informace k přispění bezpečné účasti v silničním provozu.