Firmy začínající na písmeno S

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace 99 %

Krnovská 998, Bruntál, 79201

Naše škola vznikla v roce 2010 spojením dvou škol s bohatou historií sahající až do roku 1946 (Střední škola řemesel a Střední škola služeb). Do naší nabídky oborů patří: pečovatelské služby, zednické práce, stravovací a ubytovací služby, kadeřník, kuchař - číšník, opravář zemědělských strojů, zedník, instalatér, tesař, truhlář, elektrikář - silnoproud a mechanik opravář motorových vozidel.

SERVIS 3xD spol. s r.o. 97 %

Jarmily Glazarové 370/5a, Olomouc - Hejčín, 77900

Naše společnost se zaměřuje na hubení a likvidaci škůdců a to přednostně na celé Střední Moravě. Specializujeme se na dezinfekci celých firem, rodinných domů, dětských pískovišť a prostorů po zesnulé osobě. S dlouholetými zkušenostmi profesionálně likvidujeme hmyz, štěnice, blechy, rusy, vosy, mouchy, šváby, pavouky, rybenky, klíšťata, komáry, mravence, hlodavce. Pomocí dezinfekce likvidujeme bakterie, viry, Koronaviry i plísně.

Sklenářství Franek s.r.o. 97 %

Na Rynku 1017, Kunovice - Kunovice, 68604

Zpracujeme pro Vás zakázky dle Vašich podkladů a to s kompletní nabídkou opracování včetně případného následného tepelného tvrzení (kalení). Nabízíme skla floatová, extra-čirá, probarvená ve hmotě, s reflexí, skla lepená, zrcadla a ornamentní skla. Pracujeme s moderním vybavením. Protože kvalita a přesnost je pro nás důležitá

ŠvestKOVO s.r.o. 97 %

Mlýnská 121, Radostice - Radostice, 66446

Firma se snaží nabídnout zákazníkům komplexní servis tj. kompletní výrobek včetně povrchových úprav, tepelného zpracování a speciálních technologií zajišťovaných kooperací. Hlavní náplní je kovoobrábění, převážně kusová či maloseriová zakázková výroba dílů, které jsou omezeny hmotností do 50 kg.

SEVEZA spol. s r.o. 97 %

365, Huštěnovice - Huštěnovice, 68703

Naše společnost se zaměřuje na servisní činnost gastrozařízení, obchodní činnost a výrobu nerezového nábytku do provozoven veřejného stravování. Zpracujeme pro Vás technologický návrh řešení Vašeho provozu v programu 3D a následně vybavíme veškerou technologií, nerezovým nábytkem a veškerými doplňky jako je nádobí, porcelán, příbory a další.

Savas spol.s r.o. 97 %

Palackého 124, Velim, 26601

Již přes 20 let pro Vás vyrábíme prefabrikované železobetonové dílce a prvky armování. Pomůžeme Vám při volbě vhodné prefabrikace pro Váš projekt. Vyrobíme pro Vás železobetonové prefabrikáty do hmotnosti 8 tun, máme zkušenosti s výrobou opěrných stěn, stropních desek, balkónů, plotových dílců atd.

Stráský, Hustý a partneři s.r.o. 97 %

Bohunická 133/50, Brno - Horní Heršpice, 61900

Nejcennější hodnotou firmy jsou naši zaměstnanci. Všichni vedoucí projektanti mají autorizaci pro Českou republiku, někteří z nich také pro Slovenskou republiku a USA. Příležitostně s námi spolupracují brigádníci z řad studentů VUT Brno. Základy úspěšné práce našich mostařů a vysoké úrovně projekčních prací vznikaly již době před založením SHP, kdy se zakládajícím členům firmy podařilo navrhnout konstrukce, které získaly mezinárodní ocenění a uznání.