Firmy začínající na písmeno S

Sklenářství Franek s.r.o. 97 %

Na Rynku 1017, Kunovice - Kunovice, 68604

Zpracujeme pro Vás zakázky dle Vašich podkladů a to s kompletní nabídkou opracování včetně případného následného tepelného tvrzení (kalení). Nabízíme skla floatová, extra-čirá, probarvená ve hmotě, s reflexí, skla lepená, zrcadla a ornamentní skla. Pracujeme s moderním vybavením. Protože kvalita a přesnost je pro nás důležitá

ŠvestKOVO s.r.o. 97 %

Mlýnská 121, Radostice - Radostice, 66446

Firma se snaží nabídnout zákazníkům komplexní servis tj. kompletní výrobek včetně povrchových úprav, tepelného zpracování a speciálních technologií zajišťovaných kooperací. Hlavní náplní je kovoobrábění, převážně kusová či maloseriová zakázková výroba dílů, které jsou omezeny hmotností do 50 kg.

SEVEZA spol. s r.o. 97 %

365, Huštěnovice - Huštěnovice, 68703

Naše společnost se zaměřuje na servisní činnost gastrozařízení, obchodní činnost a výrobu nerezového nábytku do provozoven veřejného stravování. Zpracujeme pro Vás technologický návrh řešení Vašeho provozu v programu 3D a následně vybavíme veškerou technologií, nerezovým nábytkem a veškerými doplňky jako je nádobí, porcelán, příbory a další.

Savas spol.s r.o. 97 %

Palackého 124, Velim, 26601

Již přes 20 let pro Vás vyrábíme prefabrikované železobetonové dílce a prvky armování. Pomůžeme Vám při volbě vhodné prefabrikace pro Váš projekt. Vyrobíme pro Vás železobetonové prefabrikáty do hmotnosti 8 tun, máme zkušenosti s výrobou opěrných stěn, stropních desek, balkónů, plotových dílců atd.

SurGal Clinic s.r.o. 97 %

Drobného 307/38, Brno - Černá Pole, 60200

Připravili jsme pro Vás jedinečný systém nadstandardních služeb pod hlavičkou GRAND CLASS. Tyto nadstandardní služby doplňují základní zdravotní péči hrazenou z zdravotního pojištění, poskytují se na žádost klienta a jsou hrazeny klientem.

Sbor Církve adventistů sedmého dne Ostrava - Město 97 %

Trocnovská 725/20, Ostrava - Přívoz, 70200

Jsme křesťanské společenství Církve adventistů sedmého dne. Naší snahou je vytvořit bezpečný přístav pro každého, kdo očekává od života mnohem víc. Věříme, že život není jen o materiálních hodnotách, ale nabízí i duchovní rozměr.

Sbor Církve bratrské v České Třebové 97 %

Tykačova 1183, Česká Třebová - Česká Třebová, 56002

Nejsme jediní, jsme společenstvím Božích dětí uprostřed mnoha a mnoha dalších, jsme společenstvím lidí kolem Ježíše Krista. Tvoříme regionální sbor, „sousboří“ neboli „podorlický hrozen“. Bobule hroznu představují jednotlivá místní společenství – zatím v České Třebové, Ústí nad orlicí, Mladkově a Lanškrouně.